producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Szkolenie F-01: Podstawowe zagadnienia z obsługi systemów R2fk i R2księga

Szkolenie F-01: Podstawowe zagadnienia z obsługi systemów R2fk i R2księga
Zapisy na szkolenie w terminie: 09.05.2017r. (wtorek)

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu instalacji i użytkowania systemów R2fk i R2księga. Spróbujemy prześledzić podstawowe kroki pracy z programem z uwzględnieniem wymagań prawnych. Pokażemy jak księgować różnego rodzaju zdarzenia gospodarcze i jak rozliczyć i zamknąć miesiąc. Postaramy się przekazać wiele praktycznych porad dotyczących wykorzystania systemu.

Szkolenie przeznaczone jest dla nowych partnerów, którzy nie mają doświadczenia w sprzedaży systemów finansowo-księgowych oraz dla partnerów, którzy chcą uzupełnić wiedzę z zakresu zagadnień finansowo-księgowych.

Harmonogram szkolenia:
  1. Instalacja i rozpoczęcie pracy
  2. Plan kont
  3. Lista kontrahentów
  4. Wprowadzanie przychodów i rozchodów do księgi
  5. Środki trwałe i wyposażenie
  6. Zamknięcie i rozliczenie miesiąca
  7. Raporty kasowe i bankowe, rozliczenia walutowe
  8. Należności i zobowiązania


Formularz zgłoszeniowy
*
*
*
*TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu
Newsletter Reset2