ciężkostrawny

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
nowicjusz

ciężkostrawny

Post autor: nowicjusz » pt, 17 marca 2006 14:00

ten wasz wyrób jest naprawdę bardzo ciężkostrawny. chodzi wolno, nie wykonuje się archiwizacja, problematycznie rozwiązane jest wprowadzanie danych (pozycji) do faktury, dodawanie nowych pozycji asortymentowych. za tą cenę muszę powiedzieć że jest to niestety gniot.
Praktyk

Post autor: Praktyk » pt, 17 marca 2006 18:56

A to ciekawe, bo u mnie działa całkiem poprawnie.
Wyłączyłem oczywiście w programie antywirusowym skanowanie katalogu używanego przez R2faktury (c:\program files\reset2\faktury.33x), bo to rzeczywiście może 2-krotnie spowolnić każdy program.
Archiwizacja działa mi bez zarzutu dając w efekcie jeden dobrze skompresowany plik.
Pozycje na fakturę też mi się bez większego problemu udaje wstawić, a faktur wystawiam miesięcznie ok. 500.

Może się Nowicjuszu za bardzo przywiązałeś do swojego dotychczasowego programu, jak się domyślam taniego, szybkiego, intuicyjnego i oczywiście bezbłędnego. Tego co dobre nie należy zmieniać. Lepiej przy tym pozostać.

Ja nie jestem nowicjuszem, używam R2faktur, jestem z nich zadowolony i będę ich w dalszym ciągu używał.
Gość

Post autor: Gość » pn, 20 marca 2006 8:55

Praktyku twoja wypowiedź brzmi jak hymn pochwalny. Może jesteś pracownikiem firmy Reset2 sp. z o.o. ?
Artur

Post autor: Artur » pn, 20 marca 2006 10:12

Nie wiem czy Nowicjusz jest pracownikiem konkurencji a Praktyk RESET2, ale u nas również R2faktury działają bez większych problemów, a używamy ich już od kilku lat :)
Gość

Post autor: Gość » pn, 20 marca 2006 11:03

Nie wiem Arturze kto gdzie pracuje. Programów firmy Reset2 sp.z o.o. używam od 1997r jak słusznie zauważyłeś - bez WIĘKSZYCH problemów. Gdyby mi nie odpowiadały to nie używałbym ich. Ostatnim "problemem" jest brak odpowiedzi Maxa na forum. Może jest chory albo ma urlop:)
podrawiam Artura i Maxa
ODPOWIEDZ