Problemy z aktualizacją - program w wersji 7.11.3

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Problemy z aktualizacją - program w wersji 7.11.3

Post autor: sławek » pn, 27 października 2014 10:56

Informacja dla Użytkowników programu R2faktury w wersji 7.11.3 z dnia 24.02.2014, pracujących na niektórych konfiguracjach systemu operacyjnego Windows XP, którzy po zmianie czasu na zimowy mają problem z zaktualizowaniem programu:

jeśli posiadają Państwo ważny abonament, należy z naszej strony internetowej pobrać ręcznie aktualizację programu zgodnie z instrukcją zamieszczoną pod tym linkiem w temacie "Mam wersję 7.xx i chcę zaktualizować do wersji 7.xx"


jeśli Państwa abonament jest nieważny, prosimy pobrać aktualizację programu dostępną pod tym linkiem, zapisać ją w katalogu programu (Faktury7.xx\BIN), rozpakować w/w plik i uruchomić program ze skrótu.
komputerion
Posty: 1
Rejestracja: czw, 30 października 2014 11:55

Post autor: komputerion » czw, 30 października 2014 12:02

Plik archiwum u mojego klienta rozpakował się do c:\windows\system32 (u mnie działa prawidłowo i wrzuca pliki do folderu w którym jest umieszczony) Jeśli ktoś ma podobny problem, to proszę użyć programu WinRar/7zip itp. i ręcznie wypakować go do katalogu instalacyjnego (Faktury7.xx\BIN)
ODPOWIEDZ