eksport dokumentów

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
malla76
Posty: 1
Rejestracja: śr, 24 kwietnia 2013 16:14

eksport dokumentów

Post autor: malla76 » ndz, 04 stycznia 2015 20:30

Witam, mam problem z eksportem dokumentów. Chciałabym skopiować część dokumentów do programu R2 faktury który mam zainstalowany na innym komputerze. W sumie operacja banalna, powinna być dość prosta do przeprowadzenia a jednak wydaje się, że bez inwestycji w wersję pro ( posiadam wersję maxi) nie ma szans na powodzenie. W ogóle po ostatnich zmianach mam problem np. z usunięciem dokumentu pz, gdyż pojawia się komunikat o wystawionej korekcie do tego dokumentu a korekty żadnej nie ma. Eksportuję plik buf następnie próbuję go zaimportować ale operacja się nie udaje gdyż dostaje komunikat,że taka pozycja już istnieje i import zostaje przerwany. Będę wdzięczna za informacje jak rozwiązać takie problemy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » śr, 07 stycznia 2015 8:37

W celu uszczegółowienia problemu i szybkiego jego rozwiązania zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z serwisem pod numerem 71/377-12-02.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ