języki do modyfikacji makiet

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
kromiss
Posty: 1
Rejestracja: śr, 10 stycznia 2007 17:56
Kontakt:

języki do modyfikacji makiet

Post autor: kromiss » śr, 10 stycznia 2007 18:01

Witam.

Chciałem zmodyfikować wydruk faktury i napotkałem błąd związany z wyświetlaniem danych odbiorcy, mianowicie wszystie jego dane, nazwa, adres itd., znajdują się w jednej zmiennej, a ja chciałem wyswietlić to w różnych miejscach. Wymyśliłem, że rozdziele string na zmienne według zakończeń wiersza, lecz nie mogę tego uczynić, ponieważ żadne języki nie chcą współpracować z programem. Próbowałem JavaScript'em, lecz nie działa. Chciałem zapytać się jakie języki (oprócz HTML oraz CSS) są obsługiwane przez program.

Pozdrawiam, Łukasz Dróżdż.
Awatar użytkownika
Max
 
Posty: 160
Rejestracja: śr, 25 maja 2005 12:38
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Max » czw, 11 stycznia 2007 8:48

Interpreter HTML wykorzystywany w programie nie obsługuje JavaScript. Rozwiązaniem problemu byłoby rozdzielenie pola z danymi kontrahenta na poszczególne linijki, tak żeby każda z nich była niezależnie dostępna w makiecie.
Jeśli takie rozwiązanie Pana satysfakcjonuje, to możemy je wprowadzić w wersji 5.0 R2faktur, której premiera planowana jest na początek lutego.
Regis
Posty: 51
Rejestracja: sob, 04 sierpnia 2007 13:40
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

Post autor: Regis » śr, 02 stycznia 2008 17:16

Trochę późno ale co tam.
Takie rozwiązanie jest całkiem fajne. Podział na linie umożliwi kilka modyfikacji. Ja np. wystawiam faktury usług telekomunikacyjnych, gdzie muszę uwzględniać numer ewidencyjny klienta, jak i faktury sprzedaży, które nie muszą i nie powinny posiadać takiego numeru.
ODPOWIEDZ