kontrahent Uwagi 1 2 3

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

kontrahent Uwagi 1 2 3

Post autor: Fal@ » wt, 06 sierpnia 2019 18:16

zapisując kontrahenta miałam przypisane do niego uwagi z biblioteki. drukowały się na fakturze do lutego 2019 roku. Obecnie pojawiają się w polach uwagi (w okienku, nie w opisie wyboru) ale nie drukują się na wydruku faktury. W jaki sposób przypisać uwagi do kontrahenta lub gdzie ustawić uwagi do wszystkich faktur. Przykładowo: DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY PONOWNIE
Awatar użytkownika
Krystek
 
Posty: 78
Rejestracja: pn, 24 lipca 2017 14:09
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: kontrahent Uwagi 1 2 3

Post autor: Krystek » pn, 19 sierpnia 2019 10:17

Domyślne uwagi możemy ustawić w konfiguracji (Ustawienia >> Konfiguracja), na zakładce "Faktury" :) Dla podanego przykładu myślę, że warto się przyjrzeć również możliwości uzupełnienia tekstu w nagłówku i/lub stopce dokumentu :wink: Opcja taka jest dostępna na definicji wybranego dokumentu (Ustawienia >> Definicje dokumentów) w zakładce Nagłówek/Stopka. We wspomnianej definicji dok. mamy także możliwość zaznaczania (na zakładce "Wydruk") - które z uwag (1, 2, 3) chcemy, aby były drukowane - dla każdej z definicji indywidualnie :wink:

W razie ewentualnych problemów zapraszam do kontaktu telefonicznego z działem serwisu pod nrem tel.: +48 713 828 702.
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

Re: kontrahent Uwagi 1 2 3

Post autor: Fal@ » czw, 24 października 2019 9:28

dziękuję za pomoc. bardzo się przydała. :D :D
ODPOWIEDZ