Kilka firm - kilka e-mail - wysyłka

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
alims
Posty: 3
Rejestracja: śr, 25 września 2019 11:06

Kilka firm - kilka e-mail - wysyłka

Post autor: alims » śr, 25 września 2019 23:26

Witam,
potrzebuję rady, pomocy w usprawnieniu wysyłania dokumentów (np. zestawień, faktur) z programu na e-mail. Oczywiście wiem jak zrobić gdy użytkownik posługuje się jednym e-mailem, ale co w przypadku gdy ma ich kilka i w zależności na jakiej firmie pracuje, to chciałby wysyłać pocztę z innego adresu. Ustawienia własne odpadają ponieważ dotyczą tylko jednego maila. Gdy wybieram domyślny program pocztowy to R2faktury od razu wypycha wiadomość przez domyślne konto pocztowe - nie pyta za pomocą którego adresu wysłać (bo w programie pocztowym jest ich kilka). Czy jest jakiś sposób aby program tworzył nową wiadomość ale nie wysyłał jej automatycznie tylko zaczekał na wybór konta?
Wiem, że można wygenerować PDF i podpinać jako załącznik, ale chodzi o korzystanie z funkcji wysyłki e-mail, bo tam jest już adres na który ma być wysłana wiadomość.
Awatar użytkownika
Edzia
 
Posty: 122
Rejestracja: wt, 10 listopada 2015 8:47
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Kilka firm - kilka e-mail - wysyłka

Post autor: Edzia » czw, 26 września 2019 15:37

Można dodać kilku użytkowników i na każdym użytkowniku w “Ustawieniach własnych” podać inny adres e-mailowy (Ustawienia – Środowisko – Internet). Przelogowując się na danego użytkownika e-maile będą wysyłane z danego adresu ustawionego w “Ustawieniach własnych”(Ustawienia – Środowisko – Internet).
alims
Posty: 3
Rejestracja: śr, 25 września 2019 11:06

Re: Kilka firm - kilka e-mail - wysyłka

Post autor: alims » pt, 27 września 2019 22:54

Witam,
oczywiście domyśliłem się, że tak można zrobić. Problem polega na tym, że jest 8 osób które korzystają mają prawa do 2-4 firm. Będzie to bardzo uciążliwe dla nich.
ODPOWIEDZ