Windows Vista a faktury

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
ssisi2
Posty: 5
Rejestracja: wt, 25 września 2007 19:52

Windows Vista a faktury

Post autor: ssisi2 » wt, 25 września 2007 19:59

Czy w środowisku win vista działa wam wszystko idealnie? Ja mam problem z archiwizacją oraz z automatyczną aktualizacją. Przy archiwizacji otrzymuję komunikat: Permission denied.
Gdy wyłączę opcję:"odzyskaj miejsce po usuniętych rekordach" otrzymuję komunikat: "Błąd. Archiwizacja nie została wykonana.(błąd archiwizacji nr 5).
Pracuję też z tym programem w win xp home i tam działa wszystko bez problemów. Coż mam zrobić :( [/i]
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » śr, 26 września 2007 11:16

ja u siebie mam Vistę Home Premium i użytkownik systemu o prawach admina , musiałem we właściwościach skrótu ustawić na zakładce zgodność pozom uprawnień na uruchom program jako administrator. Przy tych ustawieniach nie mam problemu z aplikacjami
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze kadrowo-płacowym.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ssisi2
Posty: 5
Rejestracja: wt, 25 września 2007 19:52

vista a faktury

Post autor: ssisi2 » czw, 27 września 2007 14:20

Dzięki - podziałało :D
ODPOWIEDZ