przypisanie magazynu

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
vipmm
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 17 lutego 2008 21:39

przypisanie magazynu

Post autor: vipmm » ndz, 17 lutego 2008 21:48

Wydaje mi się, że bardzo sensowna byłaby możliwość przypisywania magazynu do pozycji PZ a nie do całego dokumentu. Prowadzę działalność handlowo-usługową i praktycznie na każdej fakturze mam zarówno towary handlowe jak i własne materiały eksplatacyjne, wyposażenie itp. Wprowadzając PZ chciałbym na poziomie pozycji dokumentu definiować na który magazyn ma wpaść dany towar czy produkt. Dobrzy byłoby również, gdyby program pozwalał wprowadzić na PZ usługę dostawcy /podobnie jak można wystawić na fakturze usługę własna/. Często na fakturze zakupu mam zarówno towar jak i koszt przesyłki pocztowej. Niestety, program nie pozwala wprowadzić na PZ usługi.Usługa nie musiałaby pokazywać się na magazynie ale przechodziłaby jako koszt do R2Księga.
Awatar użytkownika
Max
 
Posty: 160
Rejestracja: śr, 25 maja 2005 12:38
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Max » pn, 18 lutego 2008 13:42

Od końca idąc:
- usługa wpisywana na PZ tylko po to, żeby zaksięgować do R2księgi wydaje się chyba dobrym pomysłem i pewnie doczeka się kiedyś realizacji
- wybór magazynu na pozycjach PZ też jest w planach, ale niestety późniejszych - wymaga dokładnego przemyślenia i sprawdzenia różnych mechanizmów
ODPOWIEDZ