umowy

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
Regis
Posty: 51
Rejestracja: sob, 04 sierpnia 2007 13:40
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

umowy

Post autor: Regis » pn, 17 marca 2008 13:41

Witam!

Czy planowane jest wypuszczenie jakiegoś modułu lub dodatkowego pakietu uzupełniającego do R2Faktury, który zarządzałby umowami?
Prowadzę między innymi działalność polegającą na dostarczaniu stałym klientom usług dostępu do internetu i umowy piszę w Wordzie, a można by to może powiązać z programem do fakturowania, który wystawiałby dokumenty zgodnie z danymi w umowie (na tej samej zasadzie jak faktury powtarzalne), podobnie jak to uczyniono z modułem magazynowym, który fajnie się użytkuje. Chodzi o tworzenie makiet umów i aneksów, generowanie ich i powiązanie z klientami.
Istnieją już na rynku podobne aplikacje, jednak wolałbym coś co zintegruje się z użytkowanymi przeze mnie aplikacjami R2Księga i R2Faktury.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » czw, 17 lipca 2008 9:28

Na pewno możesz utworzyć sobie własny szablon umowy i podpiąć je do okna kontrahent , korzystając z funkcji można pobrać dane klienta na naszą makietę , tak samo można utworzyć własny rodzaj dokumentu i podpiąć do niego własną makietę. Więc tu taj jest szerokie pole do popisu, mielibyśmy od razu możliwość sprawdzenia do kogo poszło pismo a kto jeszcze je nie otrzymał.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze kadrowo-płacowym.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
Regis
Posty: 51
Rejestracja: sob, 04 sierpnia 2007 13:40
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

Post autor: Regis » pt, 18 lipca 2008 13:56

Hmmm o tym nie pomyślałem.
W najbliższym czasie spróbuję się temu przyjrzeć. Dzięki.
ODPOWIEDZ