Najszybsza sprzedaż

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
Wlod40
Posty: 63
Rejestracja: czw, 11 stycznia 2007 12:18

Najszybsza sprzedaż

Post autor: Wlod40 » czw, 18 września 2008 15:03

Witam
Czy jest możliwość w fakturowaniu uproszczenie sprzedaży na paragon? Myślę o tym aby po wstawieniu pozycji na paragon była możliwość "jednym ruchem" zapisania tej faktury i wypuszczeniu jej na drukarkę fiskalną. W tej chwili aby sfiskalizować paragon muszę wykonać:
1) zapisać go (po drodze mam potwierdzenie czy zapisać pozycje)
2) kliknąć na wydruki (ew F2)
3) wybrać paragon (po co? Skoro to jest paragon)
4) kliknąć na przygotuj

Przy szybkiej sprzedaży troszkę to za długo trwa.

I czy można w oknie faktury, gdy dodaję nowy dokument domyślnie pojawiał mi się paragon?
Awatar użytkownika
Mirek
Posty: 61
Rejestracja: śr, 12 września 2007 12:13
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Mirek » czw, 18 września 2008 16:29

Domyślną pozycją w oknie Faktury jest pozycja jaka była ostatnio wystawiana, czyli jak poprzedni dokument był Paragonem to następny również będzie się podstawiał Paragon.

Co do wydrukowania Paragonu w "trybie przyspieszonym" to jest to ciekawa sugestia i napewno producent nad tym się zastanowi.
Pozdrawiam
HALSZKA
Posty: 21
Rejestracja: ndz, 12 listopada 2006 18:51
Kontakt:

Post autor: HALSZKA » czw, 26 stycznia 2012 23:10

Witam.
Rozglądam się za programem do sprzedaży detalicznej we współpracy z drukarka fiskalną. Chciałbym aby program dało się szybko i prosto obsługiwać z klawiatury(bez myszy). Ponieważ jakiś czas temu bawiłem się wersją demo i nie za bardzo mi leżała obsługa(dotychczas używam programu dosowego), pozostawiłem temat w spokoju. Teraz chciałbym do niego powrócić i tutaj moje pytanie jak Waszym zdaniem program R2faktury się sprawuje u Was w szybkiej sprzedaży detalicznej.
Czy macie jakieś porównanie z innymi programami?
Będę wdzięczny za każdą wypowiedź.
Janusz S.
sanwal
Posty: 1
Rejestracja: pt, 03 października 2014 7:27

NICE

Post autor: sanwal » pt, 03 października 2014 7:29

Czy jest możliwość w fakturowaniu uproszczenie sprzedaży na paragon? Myślę o tym aby po wstawieniu pozycji na paragon była możliwość "jednym ruchem" zapisania tej faktury i wypuszczeniu jej na drukarkę fiskalną. W tej chwili aby sfiskalizować paragon muszę wykonać:
1) zapisać go (po drodze mam potwierdzenie czy zapisać pozycje)
2) kliknąć na wydruki (ew F2)
3) wybrać paragon (po co? Skoro to jest paragon)
4) kliknąć na przygotuj

Przy szybkiej sprzedaży troszkę to za długo trwa.

I czy można w oknie faktury, gdy dodaję nowy dokument domyślnie pojawiał mi się paragon?
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pt, 03 października 2014 9:12

przy przycisku "ok" jest strzałka w dół - jeśli wciśniemy i przytrzymamy - rozwinie się na niej opcje do wyboru:
- ok
- ok (wydruk)

Po wybraniu opcji numer 2 program, przy akceptacji dokumentu będzie go przy okazji drukował.


a tu wyimek z instrukcji na ten temat:

Wprowadzone dane akceptujemy przyciskiem . Klikając w strzałkę możemy określić sposób działania przycisku OK:

OK - zatwierdza wprowadzone zmiany

OK (wydruk) - zatwierdza wprowadzone zmiany i jeśli dotyczą one nowego dokumentu, a nie poprawy dokumentu wystawionego już wcześniej, to po zatwierdzeniu automatycznie go drukuje. Taki sposób działania przycisku OK jest szczególnie przydatny przy wystawianiu dużej ilości dokumentów. Wydruk następuje wg ustawień określonych w pozycji Ustawienia wydruku.


Do szybkiej akceptacji (lub akceptacji i wydruku - j.w.) służy również klawisz Alt PgDn (przy wciśniętym klawiszu Alt wciskamy dodatkowo klawisz PgDn /Page Down/).
ODPOWIEDZ