Dostęp

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
oewka
Posty: 12
Rejestracja: czw, 18 listopada 2010 13:19

Dostęp

Post autor: oewka » śr, 23 lutego 2011 12:28

Mam R2płatnika.
W jaki sposób odzyskać dostęp do programu. Nie pamiętam czy został wpisany użytkownik i jego hasło.
Program został zainstalowany 3 miesiące temu i zostały wprowadzone dane pracowników. Teraz chciałabym kontynuować pracę w programie, a nie mogę go otworzyć.
Jak mam postąpić.
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » śr, 23 lutego 2011 13:17

w programie jest wbudowany użytkownik ADMIN , spróbuj go wpisać i bez hasła , jeżeli pojawi się komunikat nieprawidłowe hasło to potrzeby będzie kontakt z serwisem , wyślij fax w którym napiszesz że chcesz hasło jednorazowe do programu R2płatnik o numerze seryjnym ........ pieczątkę firmową , tylko nie zapomnij podać nr telefonu . jak je otrzymasz wpiszesz użytkownika ADMIN z hasełkiem , następnie w programie kliknij na ikonę użytkowników,rysunek z buzią na tle monitora, i poustawiaj użytkowników i ich hasła
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze kadrowo-płacowym.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ