obliczenie zasiłku

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Krystyna
Posty: 3
Rejestracja: czw, 18 kwietnia 2013 10:10

obliczenie zasiłku

Post autor: Krystyna » czw, 18 kwietnia 2013 12:31

Witam

Mam pytanie kiedy wprowadzam zwolnienie to przy obliczeniu zasiłku program nie pobiera mi danych z bilansu otwarcia tylko wylicza mi z jednego miesiąca tj. 12.2012. W umowie o pracę w rubryce ZUS mam zaznaczone do chorobowego z 12 miesięcy. Przy innych pracownikach ten problem się nie pojawia.
Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: obliczenie zasiłku

Post autor: NA » czw, 18 kwietnia 2013 12:57

Nie posiadając dokładniejszych informacji (bez wglądu w dane) trudno stwierdzić przyczynę. Proszę się upewnić, że bilans otwarcia jest poprawnie wypełniony (np. wartości w kolumnie Ndp i Dpu). W karcie zasiłkowej w zakładce "Podstawa wymiaru zasiłku" widać, które miesiące są uwzględniane do wyliczenia zasiłku (zaznaczenie w kolumnie "Z"). Tam też powinny być wartości w kolumnie Ndp i Dpu.
Krystyna
Posty: 3
Rejestracja: czw, 18 kwietnia 2013 10:10

Post autor: Krystyna » czw, 18 kwietnia 2013 13:11

w bilansie otwarcia mam wprowadzone Ndp i Dpu - a w karcie zasiłkowej podstawa wymiaru zasiłku w kolumnie Z - zaznaczony mam tylko m-c 12.2012
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » czw, 18 kwietnia 2013 13:46

Temat wymaga podania większej ilości informacji więc proszę się skontaktować z serwisem telefonicznie.
ODPOWIEDZ