wyn. urlopowe

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
asik256
Posty: 13
Rejestracja: pt, 31 maja 2013 14:39

wyn. urlopowe

Post autor: asik256 » pt, 31 maja 2013 14:50

Witam,
właśnie zaczynam swoją przygodę z tym programem wersja PRO.
Mam problem przy wyliczeniu wyn. urlopowego za miesiąc kwieień (próbują ze starą listą), otóż program zawcze krzyczy że nie weźmie mi do podstawy wyn. urlopowego danych z m-ca stycznia (z bo) ponieważ wypada z racji absencji. Dlaczego? Na jakiej podstawie on tak krzyczy? czy ja mam coś źle zaznaczone, bo gdzie jest napisane że m-ce z absencjami wyrzuca się z podstawy urlopowej, ja myślę że się przelicza na godziny przepracowane...? Acha wynagrodzenia mam płatne do 10 następnego m-ca.
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » pt, 31 maja 2013 14:59

Program naliczając wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy sprawdza miesięczne karty pracy np. 3 mc , jeżeli karty są nie wypełnione to pojawia się informacja że takie miesiące są pomijane przy przeliczeniu wynagrodzenia za czas urlopu i albo zignorujesz ten komunikat albo pouzupełniasz karty pracy za zadany okres
asik256
Posty: 13
Rejestracja: pt, 31 maja 2013 14:39

Post autor: asik256 » pt, 31 maja 2013 15:13

dziękuję za szybką odpowiedź, jeszcze jedno pytanie w tym temacie, a nie bierze on danych z bilansu otwarcia? tam jest napisane ile godzin przepracowano
Awatar użytkownika
Renata
 
Posty: 185
Rejestracja: wt, 24 listopada 2009 15:16
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Renata » pt, 14 czerwca 2013 16:25

Proszę sprawdzić, czy uzupełniła Pani także Dp (=Dni pracy, czyli ilość dni przepracowanych).

Do wyliczenia średniej godzinowej za urlop oczywiście przyjmowane są godziny pracy, jednak będą one uwzględnione tylko wtedy, gdy są uzupełnione także Dp.
ODPOWIEDZ