ustawienie kalendarza dla pracownika

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Aneta
Posty: 13
Rejestracja: pn, 21 maja 2012 14:34

ustawienie kalendarza dla pracownika

Post autor: Aneta » pt, 20 września 2013 9:30

Witam:
mam pracownika któremu zmienił się etat na 1/2. pracuje przez 3 dni w tyg więc stworzyłam dla niego osobny kalendarz. w aktualnym zatrudnieniu zaznaczyłam że ma z tego kalendarza korzystać. jak wchodzę na miesięczną ewidencję czasu pracy automatycznie wbija mi się kalendarz główny, bez możliwości zmiany. Tak jest przy wszystkich pracownikach aktualnie zatrudnionych - zmiany kalendarza mogę przeprowadzać tylko na pracownikach już zwolnionych. skąd się to bierze? mam jakąś opcję źle zaznaczoną? posiadam podstawową wersję oprogramowania.
Awatar użytkownika
Dawid
 
Posty: 75
Rejestracja: czw, 09 sierpnia 2012 9:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Dawid » pt, 20 września 2013 10:41

Witam,

proszę sprawdzić i usunąć powiązania (wpisy) z kalendarzem Głównym w miesiącu zmiany na nowy kalendarz. Różnego rodzaju nieobecności, urlopy mogą blokować zmianę kalendarza w miesięcznej karcie pracy.

W przypadku dalszych problemów proszę o kontakt telefoniczny z serwisem.

Pozdrawiam
Aneta
Posty: 13
Rejestracja: pn, 21 maja 2012 14:34

Post autor: Aneta » pt, 20 września 2013 11:36

teraz pomogło:
jeszcze jedno pytanie; jak zaznaczać w kalendarzu dni wolne w które pracownik nie przychodzi do pracy, jako dzień pracy ale 0 godzin czy dodatkowy dzień wolny (ma to wpływ na naliczenie ekwiwalentu?)
Awatar użytkownika
Dawid
 
Posty: 75
Rejestracja: czw, 09 sierpnia 2012 9:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Dawid » pt, 20 września 2013 13:49

Proszę zaznaczyć w kalendarzu jako dzień wolny dla pracownika.
ODPOWIEDZ