IWA i problem z osobą współpracującą

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Grażula
Posty: 77
Rejestracja: wt, 28 listopada 2006 18:00

IWA i problem z osobą współpracującą

Post autor: Grażula » sob, 31 stycznia 2015 16:51

Osoba współpracująca podlegała do ubezpieczenia społecznego ( w tym wypadkowego) do września 2014. Jeżeli u tej osoby mam zaznaczone ubezpieczenia to w zestawieniu do IWA uwzględnia mi tą osobę przez cały rok, jak kwadraciki odznaczę to przez cały rok nie uwzględnia. Wg mnie przy zgłoszeniu osoby współpracującej powinna być możliwość wpisania daty od kiedy i do kiedy wykonywana była ta współpraca.
I jeszcze, w miesiącu grudniu wszyscy pracownicy byli na urlopach bezpłatnych, w DRA za grudzień 2014 r., na raporcie RCA ( ze wszystkimi ubezpieczeniami) wystąpił sam właściciel , ale w zestawieniu do IWA mam 0, a według mnie powinno być 1 (właściciel). Może uda się na przyszłość coś zrobić?
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » pn, 02 lutego 2015 10:09

Zgłoszenie przyjęte i przekazane programistom.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze kadrowo-płacowym.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ