informacja roczna dla osoby ubezpieczonej

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
a.szarek
Posty: 46
Rejestracja: pt, 15 stycznia 2016 10:25

informacja roczna dla osoby ubezpieczonej

Post autor: a.szarek » wt, 16 lutego 2016 10:21

wystawiam dla pracownika rmua i nie wykazuje wszystkich przerw w opłacaniu składek dlaczego? co jest źle? na karcie zasiłek chorobowy jest jako zapłacony oraz karta pracy jest prawidłowo wypełniona.
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » wt, 16 lutego 2016 10:42

Proszę sprawdzić w karcie zasiłkowej czy zwolnienie to nie jest anulowane.
katnow82
Posty: 32
Rejestracja: śr, 04 lutego 2009 8:11
Lokalizacja: Puławy

informacja roczna dla osoby ubezpieczonej pomocy

Post autor: katnow82 » śr, 11 stycznia 2017 10:13

Witam ponawiam temat.

Mam taki sam problem przy informacji rocznej nie wykazuje przerw w opłacaniu składek.
Dodam, że zwolnienie nie było anulowane.

Sytuacja wygląda tak wypłaciłam przed świętami wypłaty a w dniu 30 grudnia pracownik przyniósł mi L4 od 29.12.2016-2,01,2017r.
Zrobiłam korektę 30.12.do wypłaconej listy i niby wszystko jest ok. bo obliczenia i karta ewidencji czasu pracy czy karta zasiłkowa wykazują że ma l4 oprócz informacji rocznej... Nie wiem gdzie popełniłam błąd,
Dla pewności wyrzuciłam wszystko i ponownie wprowadziłam niestety dalej to samo. Wspomnę że robiąc korektę w grudniu poprawiłam identyfikator raportu ZUS na 01122016. Nadmieniam, że na bieżąco jestem z aktualizacją programu i parametrów
Dodam jeszcze ,że problem występuje tylko u tej osoby, u innych wszystko przyjmuje prawidłowo
Może ktoś miał taki problem
ODPOWIEDZ