zestawienie wyn tylko dla stanowisk roboczych

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
a.szarek
Posty: 46
Rejestracja: pt, 15 stycznia 2016 10:25

zestawienie wyn tylko dla stanowisk roboczych

Post autor: a.szarek » wt, 05 kwietnia 2016 15:16

czy można wydrukować zestawienie wynagrodzenia za dany rok tylko dla stanowisk roboczych? jest taka opcja? nie mogę znaleźć... :(
a.szarek
Posty: 46
Rejestracja: pt, 15 stycznia 2016 10:25

Post autor: a.szarek » śr, 06 kwietnia 2016 13:41

znalazłam że na zbiorówkach list płac jest opcja np dla podświetlonych pracowników to by ułatwiło już pracę ale mam nieaktywne dlaczego?
Awatar użytkownika
Dawid
 
Posty: 75
Rejestracja: czw, 09 sierpnia 2012 9:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Dawid » śr, 06 kwietnia 2016 15:12

przy zbiorówce proszę wybrać podział na pracowników, wtedy będzie możliwość wykorzystania opcji 'Tylko pracownicy podświetleni'
a.szarek
Posty: 46
Rejestracja: pt, 15 stycznia 2016 10:25

Post autor: a.szarek » śr, 06 kwietnia 2016 21:13

czyli rozumiem że tylko taka jest możliwość że mogę podświetlić pracowników a nie ma opcji że dla rodzaju pracowników np umysłowi czy fizyczny
Awatar użytkownika
Renata
 
Posty: 185
Rejestracja: wt, 24 listopada 2009 15:16
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Renata » czw, 07 kwietnia 2016 10:09

W takim razie proszę spróbować zdefiniować zestawienie wg klucza z polem Rodzaj pracownika (UMOWY O PRACĘ -> Rodzaj pracownika) oraz polem Wynagrodzenie brutto (Pola systemowe -> Wynagrodzenie brutto).

Oczywiście kryterium "Rodzaj pracownika" zadziała, o ile w umowie o pracę (Umowa o pracę -> zakładka Inne -> Rodzaj pracownika) mają Państwo ustawiony zgodnie ze stanem faktycznym rodzaj pracownika (stanowisko robotnicze/stanowisko nierobotnicze).

Szczegóły nt definiowania własnych zestawień wg klucza znajdzie Pani w naszej wbudowanej pomocy (Definicje -> Zestawienia wg klucza -> klawisz F1), zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z Serwisem.

Pozdrawiam.
a.szarek
Posty: 46
Rejestracja: pt, 15 stycznia 2016 10:25

Post autor: a.szarek » czw, 07 kwietnia 2016 21:54

dziękuję!! :D
ODPOWIEDZ