Dane do naliczę

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

Dane do naliczę

Post autor: Andrzej » pn, 09 maja 2016 16:48

Witam,
ze względu że pojawiło się trochę Firm sprzedających kompleksowe usługi medyczne, przydało by się umożliwić w programie wstawianie takich kwot potrąceń.
Tak jak jest z Ubezpieczeniem Grupowym i KZP, przydała by się jeszcze jedna rubryk którą można by definiować - chodzi mi o nazwę albo wstawić na stałe np. usługi medyczne.
Awatar użytkownika
bs
 
Posty: 248
Rejestracja: pn, 22 grudnia 2008 15:00

Post autor: bs » wt, 10 maja 2016 8:40

takie rzeczy się definiuje poprzez menu Definicje

należy zdefiniować składnik, który będzie pobierał dane z danych do naliczeń i przeliczał się a liście płac jako potrącenie

w pomocy wszystko jest opisane, przytaczam drobny fragment:
Po wprowadzeniu nowego składnika na listę składników musimy jeszcze wprowadzić ten składnik do definicji list płac. Raz wprowadzony i zdefiniowany składnik może zostać wprowadzony do kilku definicji list płac. Wraz z wprowadzaniem składnika do definicji listy płac musimy upewnić się, czy w definicji tej ujęte już zostały pola systemowe, na które wpływ ma dany składnik (np. jeśli dany składnik wchodzi do wynagrodzenia to powinno występować pole systemowe wynagrodzenie brutto).
<i>zanim zapytasz naciśnij F1</i>
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

Post autor: Andrzej » wt, 10 maja 2016 10:18

Dzięki za wskazanie gdzie mam szukać w pomocy, udało się, trochę się namęczyłem ale dało radę.
ODPOWIEDZ