Archiwum nieistniejącej firmy

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
DOMIS
Posty: 13
Rejestracja: czw, 25 lipca 2013 0:56

Archiwum nieistniejącej firmy

Post autor: DOMIS » czw, 30 marca 2017 1:55

Mam pytanie czy jest możliwość zrobienia archiwum 1 Firmy i ją skasować, ale tak żeby można było ewentualnie w przyszłości i ją odtworzyć gdyby zaszła taka potrzeba. Chodzi mi o to że prowadzę kilkadziesiąt firm i jestem zmuszona rozszerzać abonament a tak naprawdę nie przekraczam limitu faktycznie prowadzonych firm a w programie figurują firmy, które się zamknęły , odeszły itp? Jeśli tak to prosze o szczegółową instrukcję jak to wykonać?
Awatar użytkownika
bs
 
Posty: 248
Rejestracja: pn, 22 grudnia 2008 15:00

Post autor: bs » czw, 30 marca 2017 9:03

niestety nie ma takiej możliwości pomijając już temat omijania limitów licencji...
<i>zanim zapytasz naciśnij F1</i>
raphicc
Posty: 105
Rejestracja: wt, 03 lutego 2015 15:47

Post autor: raphicc » sob, 01 kwietnia 2017 19:33

Dobrze by było aby istniała taka opcja w wszystkich programach, ale może gdyby działała tylko przy najwyższym limicie firm (czyli bez ograniczeń)
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » pt, 14 kwietnia 2017 8:24

A może po prostu warto rozważyć zakup licencji bez limitu ilości firm? Jest taka w ofercie i z tego co się orientuję, to cenowo nie różni się bardzo od takiej dla 50 firm.
ODPOWIEDZ