Odprawa pośmiertna i inne wypłaty

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Konstans
Posty: 1
Rejestracja: śr, 06 grudnia 2006 2:33

Odprawa pośmiertna i inne wypłaty

Post autor: Konstans » śr, 06 grudnia 2006 2:48

Zmarł pracownik. W związku z tym że miało to miejsce w dniu wypłaty wynagrodzenia, jego należność z oczywistych względów nie została wypłacona.
Niestety nie znalazłam w listach płac opcji, umożliwiającej wypłatę tego wynagrodzenia. Jako najbliższą przyjęłam Definicję "Inne wynagrodzenia".

Problemem jest niestety w odprawie pośmiertnej, która w ogóle nie jest opodatkowana, a która jest kosztem firmy. Nawet nie ma takiej definicji w Pomocy. Być może jest jakaś lista, ale nie udeało mi się na nią natrafić.
Może ktoś już ten przykry temat przerabiał
czugala
Posty: 70
Rejestracja: pt, 22 kwietnia 2005 14:27
Kontakt:

Post autor: czugala » sob, 09 grudnia 2006 19:18

Nie ma takiej definicji, ja też robiłem na "Inne Wynagrodzenia"
zefirek
Posty: 66
Rejestracja: pn, 11 marca 2019 21:42

Re: Odprawa pośmiertna i inne wypłaty

Post autor: zefirek » pt, 02 października 2020 9:00

Czy ktoś rozwiązał ten problem? Musze wypłacić wynagrodzenie do rąk uprawnionych do renty rodzinnej oraz odprawę pośmiertna JAK TO WPROWADZIĆ DO R2płatnika?
Awatar użytkownika
PatrykL
Posty: 54
Rejestracja: czw, 31 października 2019 16:15
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Odprawa pośmiertna i inne wypłaty

Post autor: PatrykL » pt, 02 października 2020 14:36

Odprawa pośmiertna nie jest standardową definicją, definiowana jest w programie r2 odpłatnie (bądź samemu można zrobić po zapoznaniu się z instrukcją)
ODPOWIEDZ