Umowa Zlecenie liczba godzin

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Umowa Zlecenie liczba godzin

Post autor: lgorek » czw, 10 maja 2018 12:12

Witam,
Obecnie w programie jest dość fajna opcja wpisywania godzin i program zlicza a następnie można wydrukować całą listę.

Jednak mam pytanie czy możliwe jest dodanie np 3 różnych kolumn godzinowych, dla przykładu tak jak mamy wynagrodzenie wg stawek.

Mam klienta który zatrudnia pracowników na umowe zlecenie i ma 2 stawki godzinowe, w godzinach dziennych jedna a w nocnych druga, i fajnie jakby na wydruku było wyszczególnione osobno te godziny.

Czyli można zamiast kolumny "Czas" zrobić kolumny "Czas_1", "Czas_2", "Czas_3". Gdzie standardowo aktywna będzie tylko pierwsza, a jak klient będzie chciał doda na listę więcej kolumn.


I jeszcze chyba najważniejsza rzecz, aby można było scalić wszystkie te 3 stawki i wrzucić na listę płac w jeden pozycji bo obecnie jest kosmos.

Dla przykładu pracownik ma 3 stawki, przy czym na liście płac jest 3 razy, a następnie musimy wydrukować 3 razy rachunek do umowy zlecenie ponieważ kwoty są rozbite i nie da się ich scalić.

Obecnie nie znalazłem sposobu aby to obejść i wydrukować 2 pozycje na jednej liście płac gdy mam je zaznaczone.

Pozdrawiam
Moniaw12
Posty: 1
Rejestracja: pt, 11 maja 2018 12:55
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Moniaw12 » pt, 11 maja 2018 12:56

Ponawiam pytanie.
Awatar użytkownika
AB
 
Posty: 54
Rejestracja: pn, 18 kwietnia 2016 10:19
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: AB » pn, 14 maja 2018 15:21

Witam,
Wszelkie sugestie dotyczące funkcjonalności programu R2płatnik prosimy zgłaszać przez stronę https://online.reset2.pl/$/

W ramach wyjątku Państwa sugestie zostały przesłane do Działu Rozwoju Oprogramowania.
ODPOWIEDZ