Przerwa w L4 a ciągłość

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

Przerwa w L4 a ciągłość

Post autor: Andrzej » pn, 14 maja 2018 9:52

Witam,
mam problem - pracownik był na chorobowym i miał wypłacany zasiłek, była przerwa 5 dniowa i znowu poszedł na chorobowe, program mi przyjął że jest to ciągłość poprzedniego zwolnienia (moja wina nie zwróciłem uwagi) Jak to naprawić bo teraz mi wyskakuje że już przekroczył 182 dni chorobowego !

pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Przerwa w L4 a ciągłość

Post autor: KrystianSz » pn, 14 maja 2018 14:00

Andrzej pisze:Witam,
mam problem - pracownik był na chorobowym i miał wypłacany zasiłek, była przerwa 5 dniowa i znowu poszedł na chorobowe, program mi przyjął że jest to ciągłość poprzedniego zwolnienia (moja wina nie zwróciłem uwagi) Jak to naprawić bo teraz mi wyskakuje że już przekroczył 182 dni chorobowego !

pozdrawiam
Andrzej
Dzień dobry,
należy wskazać programowi, który zasiłek to inny okres zasiłkowy, można to wybrać na zasiłku na zakładce "okresy zwolnienia".
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

Post autor: Andrzej » pn, 14 maja 2018 16:19

:?: :roll:
Można tak bardziej Łopatologią, bo nie wiem gdzie to zaznaczyć :(
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: KrystianSz » wt, 15 maja 2018 9:42

Andrzej pisze::?: :roll:
Można tak bardziej Łopatologią, bo nie wiem gdzie to zaznaczyć :(
Zaznaczyłem to miejsce na obrazku https://drive.google.com/open?id=1HLuPp ... 61y4uK8-Ha
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

Post autor: Andrzej » śr, 16 maja 2018 11:13

Tak ale w tym okienku można tylko 10 dni zaznaczyć ?

Podam dokładną sytuację
do 24 listopada 2017 był wypłacany zasiłek, nowe zwolnienie było
od 29 listopada z przyczyn innej choroby (nie odznaczyłem ciągłości)
a chorobowe jest ciągłe do maja i wywala mi przekroczenie 128 dni.
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » czw, 17 maja 2018 11:36

Witam
Andrzej pisze:Tak ale w tym okienku można tylko 10 dni zaznaczyć ?

Podam dokładną sytuację
do 24 listopada 2017 był wypłacany zasiłek, nowe zwolnienie było .....
W instrukcji obsługi jest taki zapis:
"Okres zasiłkowy - wykorzystujemy w przypadku zwolnień podlegających oddzielnym okresom zasiłkowym, wtedy kontroli 182 dni okresu zasiłkowego oddzielnie podlegają zwolnienia z każdego z 10 dostępnych okresów zasiłkowych, po 120 dniach możemy uzyskać informację o przekroczeniach okresu zasiłkowego (menu Raporty - Zestawienia ewidencji - Zestawienie kart zasiłkowych - Informacja o przekroczeniach)
"
Proszę sprawdzić czy prawidłowo rozdzielił Pan zwolnienia lekarskie, jeżeli nadal będzie problem z kontrolą trzeba będzie przekazać bazę danych do serwisu. W tej sprawie prosimy o kontratak z naszym działem technicznym.
ODPOWIEDZ