lista płac

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
magda22
Posty: 67
Rejestracja: pn, 23 sierpnia 2010 10:00

lista płac

Post autor: magda22 » wt, 21 sierpnia 2018 15:43

Witam,

usunęłam pracownika z listy pracowników a nie usunęłam najpierw z listy płac, teraz chcąc go usunąć z listy płac wyskakuje mi komunikat "filtr pracowników obejmuje wszystkie pozycje listy" i nie możliwości usunięcia go z listy płac ani skasowania całej listy. Co powinnam zrobić by móc go usunąć?
R2Płatnik Pro.
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: lista płac

Post autor: KrystianSz » śr, 22 sierpnia 2018 12:29

magda22 pisze:Witam,

usunęłam pracownika z listy pracowników a nie usunęłam najpierw z listy płac, teraz chcąc go usunąć z listy płac wyskakuje mi komunikat "filtr pracowników obejmuje wszystkie pozycje listy" i nie możliwości usunięcia go z listy płac ani skasowania całej listy. Co powinnam zrobić by móc go usunąć?
R2Płatnik Pro.
Dzień dobry,

jeśli posiada Pani zaktualizowany program to będąc na użytkowniku ADMIN w zakładce OKNA pojawi się opcja "pracownicy - kosz" skąd będzie Pani mogła przywrócić pracownika. Proszę tylko pamiętać że kosz nie służy do zwalniania pracowników, a kasowania błędnych wpisów lub osób, które w związku z RODO chcą zostać zapomniane. Jeśli chcemy zwolnić pracownika nadajemy mu dział "zwolnieni", aby mieć łatwy dostęp w przypadku ponownego zatrudnienia.

Pozdrawiam
magda22
Posty: 67
Rejestracja: pn, 23 sierpnia 2010 10:00

Post autor: magda22 » śr, 22 sierpnia 2018 13:23

Dziękuję, udało się.
ODPOWIEDZ