świadectwo pracy częściowe

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
a.szarek
Posty: 46
Rejestracja: pt, 15 stycznia 2016 10:25

świadectwo pracy częściowe

Post autor: a.szarek » wt, 05 marca 2019 13:25

pracownik miał wystawione świadectwo pracy za okres próbny. Po okresie próbnym miał umowę na czas określony, następnie na czas nieokreślony. Chcę wystawić św. za te dwie umowy i nie mogę. Jedynie mogę oddzielnie na czas określony i na czas nieokreślony - w sumie ma 3 świadectwa:/ czy jest możliwość wystawienia świadectwa pracy za te dwie umowy razem?
Awatar użytkownika
Staszek
 
Posty: 107
Rejestracja: wt, 26 października 2010 15:05
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Staszek » wt, 05 marca 2019 13:30

Można wystawić świadectwo częściowe do konkretnej umowy lub po zakończeniu umowy - świadectwo pracy za całość zatrudnienia , w tym przypadku za łącznie 3 umowy.
a.szarek
Posty: 46
Rejestracja: pt, 15 stycznia 2016 10:25

Post autor: a.szarek » wt, 05 marca 2019 13:48

ale ja chciałam łącznie za dwie umowy a nie trzy- bez okresu próbnego bo już było wystawione świadectwo
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » pt, 08 marca 2019 9:35

a.szarek pisze:ale ja chciałam łącznie za dwie umowy a nie trzy- bez okresu próbnego bo już było wystawione świadectwo
Pozostaje w takim razie edycja (dwuklik LPMyszy na treści) wyświetlonego na ekranie wydruku i samodzielne zmodyfikowanie treści, aby otrzymać oczekiwaną.
ODPOWIEDZ