wersja 3. a wersja 10.

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

wersja 3. a wersja 10.

Post autor: Andrzej » wt, 09 lipca 2019 22:01

Witam, mam wykupioną aktualizację 3. i wykupione rozszerzenie do wersji 10. wczytanie nowej licencji muszę dokonać w przeciągu 3 dni.
Wiem że muszę zarchiwizować 3. i potem odtworzyć w 10.
Moje pytania:
- czy mogę wczytać licencje do 3 a potem jak zainstaluję 10 wczytać do 10 ?
- czy przez jakiś czas ( kilka - kilkanaście dni ) mogę pracować na obu programach póki nie przeniosę wszystkich podatników ?
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: wersja 3. a wersja 10.

Post autor: TomekK » śr, 10 lipca 2019 14:33

Witam
- czy mogę wczytać licencje do 3 a potem jak zainstaluję 10 wczytać do 10 ?
Ponieważ są to i tak osobne programy zainstalowane w różnych katalogach i korzystające z rożnych baz danych nie stoi nic na przeszkodzie.
- czy przez jakiś czas ( kilka - kilkanaście dni ) mogę pracować na obu programach póki nie przeniosę wszystkich podatników ?
Mechanizm przeniesienia powoduje iż zostaje przeniesiona baza z wersji 3 do wersji 10 po czym system konwertuje strukturę bazy do wyższej wersji. Tu taj nie będzie możliwości doczytywania pojedynczych klientów z wersji 3 do wersji 10
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

Re: wersja 3. a wersja 10.

Post autor: Andrzej » czw, 01 sierpnia 2019 12:10

Dzięki, opanowane :D
KatarzynaSz
Posty: 12
Rejestracja: śr, 21 marca 2018 11:49

Re: wersja 3. a wersja 10.

Post autor: KatarzynaSz » pn, 05 sierpnia 2019 15:04

a jak już jesteśmy w tym temacie, to do kiedy będą Państwo aktualizować wersję 3 ? i czy makiety dokumentów które sama tworzyłam także można przenieść do wersji 10 ?
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: wersja 3. a wersja 10.

Post autor: NA » czw, 08 sierpnia 2019 9:51

KatarzynaSz pisze:
pn, 05 sierpnia 2019 15:04
a jak już jesteśmy w tym temacie, to do kiedy będą Państwo aktualizować wersję 3 ? i czy makiety dokumentów które sama tworzyłam także można przenieść do wersji 10 ?
Wersja 3 obowiązuje równolegle obok wersji 10 i wszystkie niezbędne modyfikacje, które muszą być zaimplementowane w programie (wymagane przez zmieniające się przepisy), są wprowadzane w obu wersjach. Jedynie nowe funkcjonalności, których m.in. z przyczyn technicznych nie da się zrealizować w wersji 3, będą z siły rzeczy implementowane w wersji 10 (zastosowanie nowszej technologii, dającej większe możliwości). Własne makiety jak i inne indywidualnie definiowane rzeczy są przenoszone do wersji 10 automatycznie. Odbywa się to przez odtworzenie w wersji 10 danych z pliku archiwum, wykonanym wcześniej w wersji 3. Nie dysponuję informacjami na temat przyszłości wersji 3.
ODPOWIEDZ