KOREKTA PODSTAWY WYMIARU ZASIŁKU

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
KAROLINA FISAHN
Posty: 110
Rejestracja: śr, 17 sierpnia 2016 9:59

KOREKTA PODSTAWY WYMIARU ZASIŁKU

Post autor: KAROLINA FISAHN » śr, 28 sierpnia 2019 14:06

Witam,
w jaki sposób mogę dokonać korekty wyliczonej przez system podstawy wymiaru zasiłku w karcie zasiłkowej?
Np.: postawa wymiaru zasiłku 08.2018-07.2019 i muszę skorygować podstawę za maj 2019r.
Awatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 42
Rejestracja: czw, 07 lutego 2019 12:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: KOREKTA PODSTAWY WYMIARU ZASIŁKU

Post autor: PiotrekJ » śr, 28 sierpnia 2019 15:22

KAROLINA FISAHN pisze:
śr, 28 sierpnia 2019 14:06
Witam,
w jaki sposób mogę dokonać korekty wyliczonej przez system podstawy wymiaru zasiłku w karcie zasiłkowej?
Np.: postawa wymiaru zasiłku 08.2018-07.2019 i muszę skorygować podstawę za maj 2019r.
Dzień dobry

W karcie zasiłkowej proszę wcisnąć klawisz F1 następnie "Korekty w karcie zasiłkowej" oraz wykonać instrukcje zgodnie z punktem I.
W razie problemów proszę o kontakt telefoniczny z serwisem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: KOREKTA PODSTAWY WYMIARU ZASIŁKU

Post autor: NA » wt, 03 września 2019 10:23

KAROLINA FISAHN pisze:
śr, 28 sierpnia 2019 14:06
Witam,
w jaki sposób mogę dokonać korekty wyliczonej przez system podstawy wymiaru zasiłku w karcie zasiłkowej?
Np.: postawa wymiaru zasiłku 08.2018-07.2019 i muszę skorygować podstawę za maj 2019r.
Jeżeli program jest ustawiony zgodnie z potrzebami użytkownika, to sam powinien uwzględnić odpowiednie kwoty z poszczególnych miesięcy, branych do wyliczenia podstawy. W razie potrzeby można także samodzielnie wymusić te wartości, po prostu wpisując je, ale przed zatwierdzeniem przyciskiem OK. Po zatwierdzeniu wprowadzanego zwolnienia nie można już zmienić tych wartości, chyba, że włączy się w danych firmy w zakładce razem/parametry/karty zasiłkowe odpowiednią opcję o nazwie "Pozwalaj na korektę podstawy chorobowego po wprowadzeniu zwolnienia" (tylko w wersji PRO).
ODPOWIEDZ