Wydruk z przepracowanymi godzinami z danego miesiąca

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
L0pez
Posty: 5
Rejestracja: śr, 30 października 2019 13:05

Wydruk z przepracowanymi godzinami z danego miesiąca

Post autor: L0pez » czw, 31 października 2019 19:30

Witam,

usiłuję stworzyć wydruk, który dostępny byłby z poziomu okienka "Listy Płac" zawierający ilość godzin przepracowanych przez pracownika pracującego na umowę zlecenie w okresie z danej listy płac.

Dotychczas mam:

Kod: Zaznacz cały

<HTML>
<HEAD>
  <META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=windows-1250">
  <TITLE>#HTMLTitle#</TITLE>
</HEAD>
<BODY>
<!-- TU MOŻNA ZACZĄĆ WŁAŚCIWĄ TREŚĆ DOKUMENTU -->

<table width="100%" ALIGN=center border=0>
<tr>
<td ALIGN=LEFT width="50%">#P_Nazwisko_i_imię#</td>
<td ALIGN=RIGHT width="50%">...</td>
</tr><tr>
<td ALIGN=LEFT width="50%">(imię i nazwisko Zleceniobiorcy)</td>
<td ALIGN=RIGHT width="50%">(nazwa Zleceniodawcy)</td>
</tr>
</table>

<CENTER><font SIZE="+2"><B>Oświadczenie Zleceniobiorcy<br> o liczbie przepracowanych w danym miesiącu godzin</B></font></CENTER><br><br><br>


<CENTER>
Dotyczy: umowy zlecenia #UZ_Numer#, zawartej w dniu #UZ_Data_zawarcia_umowy#

<br><br>

Ja niżej podpisany/podpisana, #P_Nazwisko_i_imię#, oświadczam, że w
<br><br>miesiącu #L_Kartoteka_z_miesiąca#/#L_Kartoteka_z_roku# przepracowałem/przepracowałam …#UZR_Ile#… godzin.<br><br><br><br>
<table width="100%" ALIGN=center border=0>
<tr>
<td ALIGN=RIGHT width="100%">………………………</td>
</tr>
<tr>
<td ALIGN=RIGHT width="100%">(podpis Zleceniobiorcy)</td>
</tr>
</table>
</CENTER>
<br><br><br><br>


Potwierdzam przyjęcie oświadczenia:<br>
……………………<br>
(podpis Zleceniodawcy)  

<!-- TU NALEŻY ZAKOŃCZYĆ WŁAŚCIWĄ TREŚĆ DOKUMENTU -->

</BODY>
</HTML>
Jedynym pozostałym problemem jest tag #UZR_Ile#, który(jeśli dobrze zrozumiałem) zawsze bierze pierwszą w kolejności liczbę godzin z listy "Ile" w oknie "Pracownicy -> Konkretny Pracownik -> Umowy Zlecenia -> Wynagrodzenie".


Chciałbym, żeby działało to tak jak istniejący już wydruk "Rachunki do umowy zlecenia", gdzie wydruk wie którą z kwot wybrać (tę dotyczącą aktywnej listy).

(Swoją drogą próbowałem skopiować makietę wydruku "Rachunki do umowy zlecenia", żeby sprawdzić jak tam się to odbywa i przy próbie zapisania kopii bez zmieniania niczego okazało się, że 4 tagi nie były rozpoznawane.)
Awatar użytkownika
Staszek
 
Posty: 107
Rejestracja: wt, 26 października 2010 15:05
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Wydruk z przepracowanymi godzinami z danego miesiąca

Post autor: Staszek » pn, 04 listopada 2019 9:41

Nie wszystkie tagi działają w każdym oknie. Tag #UZR_Ile# działa w rachunku do umowy zlecenia. Zadziała więc jeżeli zrobimy dokument podpięty do rachunku do umowy zlecenia a nie zadziała jeżeli będzie podpięty jako własny do list płac.
Jowita
Posty: 4
Rejestracja: pt, 18 marca 2022 9:21

Re: Wydruk z przepracowanymi godzinami z danego miesiąca

Post autor: Jowita » wt, 08 listopada 2022 10:46

Nie będę zakładała kolejnego wątku skoro już istnieje....

czy suma godzin pracy (umowa zlecenie) wykazywana wg 3 stawek godzinowych w umowie zlecenie i rozliczona w jednej pozycji listy płac może zostać wykazana w jednej pozycji na wydruku rachunku? funkcja #UZR_Ile" wykazuje jedynie godziny wg pierwszej stawki. Czy jest na to jakiś sposób?
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Wydruk z przepracowanymi godzinami z danego miesiąca

Post autor: NA » śr, 09 listopada 2022 12:35

Nie ma systemowo takiej funkcjonalności aby uzyskiwać na wydruku ilości wpisywane w rozliczeniu umowy zlecenia, zwłaszcza jeśli stosowanych jest więcej stawek. Przy jednej stawce można byłoby spróbować wstawić na listę płac pole systemowe wykazujące kwotę danej stawki i na osobnym składniku dokonywać podzielenia kwoty umowy przez tę stawkę uzyskując to co wpisano w ilość. Możliwe, że dałoby się uzyskać ilości z umowy poprzez stworzenie własnych funkcji SQL, jednak to już bardziej złożone zagadnienie do zlecenia jako rozwiązanie indywidualne.
ODPOWIEDZ