Nie mogę pobrać parametrów naliczania.

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Marzena H.
Posty: 4
Rejestracja: wt, 23 stycznia 2018 12:56

Nie mogę pobrać parametrów naliczania.

Post autor: Marzena H. » pn, 30 grudnia 2019 10:05

Dzień dobry. Przez przypadek usunęłam pozycję z parametrami naliczania za 2019 rok.
Teraz nie mogę ich pobrać. Przy próbie pobrania pokazuje się napis " Dostępne parametry naliczania (01-12-2019) są starsze lub identyczne jak aktualnie używane (01-01-2020). Parametry nie zostaną zaktualizowane." Nie mam pobranych parametrów na rok 2020 a te, które program pobiera na rok 2019 są takie same jak za rok 2018. Proszę o pomoc gdzie popełniam błąd?
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Nie mogę pobrać parametrów naliczania.

Post autor: NA » wt, 31 grudnia 2019 8:10

Pobierać można jedynie aktualny zestaw parametrów naliczania. Nie ma możliwości pobierania z wcześniejszych okresów. Jeśli jest już wprowadzony do parametrów naliczania zestaw z takim samym okresem jak ten aktualnie dostępny, to będzie się pojawiał taki komunikat i nie da się ich pobrać. Jedynie skracając datę "do" ostatniego wprowadzonego już zestawu parametrów, można pobrać na resztę miesięcy roku. Ewentualnie samodzielnie należy je wprowadzić, jeśli nie zostały jeszcze udostępnione.
Marzena H.
Posty: 4
Rejestracja: wt, 23 stycznia 2018 12:56

Re: Nie mogę pobrać parametrów naliczania.

Post autor: Marzena H. » czw, 02 stycznia 2020 13:07

Próbuję pobrać z nową stawką godzinową i też się nie chce pobrać.
Awatar użytkownika
KamilS
Posty: 19
Rejestracja: pt, 29 listopada 2019 11:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Nie mogę pobrać parametrów naliczania.

Post autor: KamilS » wt, 07 stycznia 2020 11:48

Marzena H. pisze:
czw, 02 stycznia 2020 13:07
Próbuję pobrać z nową stawką godzinową i też się nie chce pobrać.
Proszę sprawdzić czy nie istnieje już wpis za dany okres na jaki próbuje Pani pobrać parametry. Program blokuje aktualizację jeżeli jest już wpis o takim samym okresie. Jeżeli istnieje należy usunąć niepożądany wpis i ponownie pobrać nowe parametry naliczania. Gdyby to nie rozwiązało problemu proszę o telefon na serwis.
ODPOWIEDZ