Wysyłka mailem informacji wszystkich pracowników do właściciela

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Wysyłka mailem informacji wszystkich pracowników do właściciela

Post autor: lgorek » pn, 20 stycznia 2020 14:54

Czy mi się zdaje czy program nie pozwala na wysyłkę mailem więcej niż jeden załącznik.

Dla przykładu mam kartotekę wynagrodzeń za cały 2019 rok i jest tam 30 pracowników oraz 60 stron. Chciałbym wysłać mailem PDF wszystko na raz ale w osobnych plikach każdy pracownik. Z tego co szukałem nie da się tego zrobić.

Jedyna możliwość to wysyłać każdego pracownika z osobna ale chyba program się kupuje nie po to aby człowiek siedział przed nim i klikał jak małpa.

Tak samo dotyczy sprawa list płat itp tam gdzie chcemy wysłać kilka pracowników na raz nie jest to możliwe no chyba że jestem na tyle tępy że nie umiem tego zrobić.
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Wysyłka mailem informacji wszystkich pracowników do właściciela

Post autor: TomekL » pn, 20 stycznia 2020 16:25

Dzień dobry

Na wygenerowanym wydruku seryjnym wystarczy kliknąć PPM i wybrać opcję "Wyślij wszystko".
lgorek pisze:
pn, 20 stycznia 2020 14:54
Tak samo dotyczy sprawa list płat itp tam gdzie chcemy wysłać kilka pracowników na raz nie jest to możliwe no chyba że jestem na tyle tępy że nie umiem tego zrobić.
W tym wypadku zamiast zwykłej listy należy wygenerować utajnioną i postąpić potem analogicznie jak wyżej.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Re: Wysyłka mailem informacji wszystkich pracowników do właściciela

Post autor: lgorek » pn, 20 stycznia 2020 18:41

Szkoda że nie można wyciągnąć tej operacji do belki bo zazwyczaj w 99% programach to co znajduje się pod PPM jest też na belce lub można sobie ją pod siebie stworzyć.

Wyślij wiele działa - ale jak ktoś nie wie gdzie to znaleźć to masakra. Można zmienić nazwę Wyślij wiele przez mail

Jedna rzecz jest tutaj irytująca przy wysyłce. Wysłałem kartę wynagrodzeń i wszystko ładnie otrzymałem 30 załączników jednak wszystkie tak samo nazwane tj karta_wynagrodzeń(0)_19.pdf czy programiści nie mogli by zrobić tak aby zamiast tej cyfry było imię i nazwisko danej osoby tak jak mamy w programie podgląd jest Jan Kowalski i wtedy na maila przychodzi karta_wynagrodzeń_(Jan_Kowalski)_19.pdf bo obecnie musimy otworzyć wszystkie aby znaleźć ten co nas interesuje.
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Wysyłka mailem informacji wszystkich pracowników do właściciela

Post autor: TomekL » wt, 21 stycznia 2020 8:42

Podejrzewałem takie pytania i przekażę to do naszego Działu Rozwoju Oprogramowania, ale póki co na tapecie są niestety PITy.
ODPOWIEDZ