Tworzenie PITów 11

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Biznesplus
Posty: 44
Rejestracja: czw, 28 stycznia 2016 14:29
Lokalizacja: Zielonki k.Krakowa

Tworzenie PITów 11

Post autor: Biznesplus » wt, 28 stycznia 2020 10:07

Czy da się gdzieś zapisać lub zapamiętać w programie rok 2019 jako ten za który robimy PITy?
We wszystkich firmach program domyślnie podpowiada mi generowanie PITa za 2018 a nie 2019 rok i za każdym razem trzeba się pilnować aby to zmieniać...
Datę mam ustawioną systemową ( 2020r).


Ponadto z niewiadomych powodów program przy generowaniu PITów dla wszystkich pracowników pomija losowe osoby w każdej z firm i nie ma komunikatu o jakichś brakach w danych uniemożliwiających wygenerowanie PITa.
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Tworzenie PITów 11

Post autor: Jakub » wt, 28 stycznia 2020 16:08

Dzień dobry,

program zapamiętuje ostatnią wprowadzoną wartość dla danego konta, więc trzeba tego pilnować.

"Pomijanie losowych pracowników" wymaga analizy bazy danych, żeby określić z czego wynika owa losowość.

Pozdrawiam,
czugala
Posty: 70
Rejestracja: pt, 22 kwietnia 2005 14:27
Kontakt:

Re: Tworzenie PITów 11

Post autor: czugala » śr, 29 stycznia 2020 9:46

Jakub pisze:
wt, 28 stycznia 2020 16:08
Dzień dobry,

"Pomijanie losowych pracowników" wymaga analizy bazy danych, żeby określić z czego wynika owa losowość.

Pozdrawiam,
U mnie też pomija niektórych pracowników, może jakaś sugestia gdzie szukać przyczyny?
ODPOWIEDZ