NIEODPŁATNE ŚWIADCZENIE

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
KAROLINA FISAHN
Posty: 110
Rejestracja: śr, 17 sierpnia 2016 9:59

NIEODPŁATNE ŚWIADCZENIE

Post autor: KAROLINA FISAHN » pt, 21 lutego 2020 14:43

Witam,
pod jaką pozycją w programie r2płatnik mogę zarejestrować "nieodpłatne świadczenie" dla pracownika?
Nie widzę w składnikach - polach systemowych żadnego, który nazwą wskazywałby taki charakter składnika o jakim mowa w UPDOOF.
Karolina Fisahn
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: NIEODPŁATNE ŚWIADCZENIE

Post autor: KrystianSz » pt, 21 lutego 2020 16:11

KAROLINA FISAHN pisze:
pt, 21 lutego 2020 14:43
Witam,
pod jaką pozycją w programie r2płatnik mogę zarejestrować "nieodpłatne świadczenie" dla pracownika?
Nie widzę w składnikach - polach systemowych żadnego, który nazwą wskazywałby taki charakter składnika o jakim mowa w UPDOOF.
Karolina Fisahn
Inne wynagrodzenia + zmiana pola "do wynagrodzenia (plus)" na nie. Podstawy składek ustawiamy w zależności czy oskładkowany czy nie.
KAROLINA FISAHN
Posty: 110
Rejestracja: śr, 17 sierpnia 2016 9:59

Re: NIEODPŁATNE ŚWIADCZENIE

Post autor: KAROLINA FISAHN » śr, 26 sierpnia 2020 8:55

Witam,
czy dane do wypłaty świadczenia nieopodatkowanego można podstawić w innym miejscu niż tylko w liście płac?.
Chodzi mi o możliwość eksportu z Excela danych do tego składnika tak aby nie było konieczności wprowadzania tych kwot ręcznie dla wszystkich pracowników?
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: NIEODPŁATNE ŚWIADCZENIE

Post autor: Jakub » śr, 26 sierpnia 2020 13:28

Dzień dobry,

w oknie "Pozycje listy plac nr. X/XX" na dowolnym pracowniku można kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać "nalicz składnik" (funkcjonalność wersji PRO). Tam można wprowadzić ręcznie wartości dla wylistowanych pracowników lub zaimportować z pliku.
ODPOWIEDZ