usunięcie pracownika z listy płac

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
kant80
Posty: 39
Rejestracja: śr, 09 stycznia 2019 10:31

usunięcie pracownika z listy płac

Post autor: kant80 » czw, 27 lutego 2020 14:57

W oknie pracownicy usunęłam osobę wprowadzoną, która nie stawiła się w pracy a miałam już przygotowaną umowę o pracę. Potem zobaczyłam, że ten pracownik jest już dodany do listy płac. Teraz chcąc usunąć go z listy płac pojawia mi się komunikat" Filtr pracowników nie obejmuje wszystkich pozycji listy. Możliwe, że w koszu znajduje się pracownik, który jest na liści płac". Nie mam już tego pracownika w liście pracowników po usunięciu wszystkich filtrów a z listy płac nie chce mi się usunąć. Czy jest jakiś kosz? Jak do niego dotrzeć, żeby ewentualnie na chwilę przywrócić?
Awatar użytkownika
KamilS
Posty: 19
Rejestracja: pt, 29 listopada 2019 11:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: usunięcie pracownika z listy płac

Post autor: KamilS » czw, 27 lutego 2020 15:38

Kosz z pracownikami jest dostępny z menu głównego z zakładki Okna, ostatnia opcja do wybrania. Jeżeli pracownik będzie się tam znajdował to można go przywrócić do okna z pracownikami przyciskiem na górnym pasku.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ