nadgodziny

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
mendi_25
Posty: 46
Rejestracja: śr, 15 stycznia 2020 14:31

nadgodziny

Post autor: mendi_25 » śr, 04 marca 2020 10:28

Witam,
wypłacałam jednemu pracownikowi listą dodatkową nadgodziny za styczeń w dniu 10.02. (wyrównanie do listy głównej ze 01.2020) Okazało się, że ma jeszcze kilka nadgodzin ze stycznia do rozliczenia, więc wprowadziłam je miesięczną kartę pracy pracownika. Chciałabym je wyrównać listą dodatkową płatną 10.03. Zrobiłam listę wyrównującą do listy głównej ze stycznia. Po przeliczeniu listy program wypłaca mi drugi raz nadgodziny, które były już wypłacone listą 10.02.2020. Czy da się w programie ustawić aby wypłacić tylko te nadgodzinny, które nie zostały jeszcze rozliczone? czy trzeba ręcznie samemu poprawić na liście?
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: nadgodziny

Post autor: TomekL » śr, 04 marca 2020 13:21

Dzień dobry

W menu Defnicje -> Składniki wynagrodzeń należy sprawdzić we właściwościach składników nadgodzin co te mają ustawiona na zakładce Pozostałe w polu "na liście wyrównań" - powinno być korygować. Ewentualnie można poprawić to ręcznie jako korektę wartości wyliczonej składnika na liście płac.

Pozdrawiam Tomasz
ODPOWIEDZ