ustawienia szkoleń bhp

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
MaRe
Posty: 4
Rejestracja: czw, 23 stycznia 2020 11:40

ustawienia szkoleń bhp

Post autor: MaRe » śr, 22 kwietnia 2020 13:01

Pracownicy biurowi od pewnego czasu nie muszą przechodzić okresowych szkoleń bhp. Mam problem z właściwym ustawieniem tych szkoleń.
Utworzyłam szkolenie pod nazwą "biurowy" z datą kolejnego szkolenia za np. 50 lat.

Tylko, że jak wybieram "biurowy" jako szkolenie wstępne, to w wynikach autosprawdzania badań i szkoleń bhp wyskakuje mi, że Ci pracownicy nie mają szkolenia podstawowego. Jak wybieram "podstawowe" jako wstępne, to po roku pracownicy powinni mieć powtórzone szkolenie (wychodzą w autosprawdzaniu jako po terminie).

Jak ustawić/wprowadzać szkolenia bhp żeby pracownik biurowy miał tylko jedno szkolenie wstępne bhp - bezterminowe, lub z terminem np. 50 lat?
Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
KamilS
Posty: 19
Rejestracja: pt, 29 listopada 2019 11:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: ustawienia szkoleń bhp

Post autor: KamilS » czw, 23 kwietnia 2020 8:48

W ewidencji kursów BHP, termin kursu podpowiada się domyślnie w zależności od stanowiska pracownika, lecz jest możliwość ręcznej modyfikacji daty. Proszę zmienić termin szkolenia według uznania. Przykład poniżej.
Obrazek

Pozdrawiam
MaRe
Posty: 4
Rejestracja: czw, 23 stycznia 2020 11:40

Re: ustawienia szkoleń bhp

Post autor: MaRe » pt, 24 kwietnia 2020 11:44

Dziękuję za informację :)
ODPOWIEDZ