Zlecenie wdrożenia

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
zefirek
Posty: 66
Rejestracja: pn, 11 marca 2019 21:42

Zlecenie wdrożenia

Post autor: zefirek » sob, 06 czerwca 2020 9:38

Wita, poszukuję serwisanta który będzie w stanie ustawić program do rozliczania niepełnoetatowców. Niestety serwis fabryczny od ponad dwóch miesięcy robi sobie ŻARTY i odbija piłeczkę a teraz otrzymałem info abym zgłosił się do swojego sprzedawcy gdzie już dawno mają złożone oświadczenie że, nie jest on w stanie mi pomóc. Proszę o kontakt dealera który podejmie sie zlecenia.
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Zlecenie wdrożenia

Post autor: Jakub » pn, 08 czerwca 2020 15:06

zefirek pisze:
sob, 06 czerwca 2020 9:38
Wita, poszukuję serwisanta który będzie w stanie ustawić program do rozliczania niepełnoetatowców. Niestety serwis fabryczny od ponad dwóch miesięcy robi sobie ŻARTY i odbija piłeczkę a teraz otrzymałem info abym zgłosił się do swojego sprzedawcy gdzie już dawno mają złożone oświadczenie że, nie jest on w stanie mi pomóc. Proszę o kontakt dealera który podejmie sie zlecenia.
Dzień dobry,

bardzo przepraszam za mój błąd, który potraktował Pan za "ŻART". Nie zauważyłem w systemie CRM powiązania tej sprawy serwisowej, a w historii wśród kilku najświeższych spraw nie widziałęm nawiązań do opisanego przez Pana problemu. Z obsługi dealera oficjalnej rezygnacji w systemie nie ma, więc zgodnie z umową dealer ma pierwszeństwo w wykonywaniu usług. Rzeczywiście, znalazłem informację o jednorazowej zgodzie na wykonanie przez naszą firmę usługi, ale nie zauważyłem, że temat rozpoczął już jeden z naszych serwisantów i jest związany z tą sprawą, za co jeszcze raz przepraszam. Jeżeli ma Pan jeszcze jakieś pytania proszę o kontakt z serwisem telefonicznym,

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ