zmiana etatu w czasie miesiąca -wyliczenie wynagrodzenia

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
karola151
Posty: 27
Rejestracja: czw, 06 kwietnia 2017 8:47

zmiana etatu w czasie miesiąca -wyliczenie wynagrodzenia

Post autor: karola151 » pt, 19 czerwca 2020 12:57

Dzień dobry
Mam problem. Nie wylicz mi prawidłowo wynagrodzenia. W trakcie miesiąca został zmieniony etat z 1/4 na cały. Kiedyś taki manewr robiłam i wszystko działało.
Mam wersję PRO. Wpisałam pracownika na listę płac i przeliczyłam. Wziął wartość z całego etatu. Wjeżdżam na pracownika na"pozycję" i robię "włącz korektę wartości wyliczonej" . Wpisuję wyliczoną wartość płacy zasadniczej. I tu problem. Na liście płac zostaje nie poprawione.
Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: zmiana etatu w czasie miesiąca -wyliczenie wynagrodzenia

Post autor: Jakub » pt, 19 czerwca 2020 16:17

Jaki uzyskuje Pani komunikat w momencie kliknięcia przelicz?

a) "Wartość składnika "Etat" była zmieniana [...] Zostanie przyjęta ostatnia wartość składnika"
b) "Wartość składnika "Etat" była zmieniana [...] Zostanie przyjęta uśredniona wartość"

Jeżeli a) to w Ustawienia\Ustawienia płacowe\Przeliczanie\Naliczanie płac\ proszę zaznaczyć "Uśredniaj wartości składników przy zmianach umowy" jeżeli b) proszę o kontakt z serwisem telefonicznym, ponieważ będzie konieczna dodatkowa analiza.
karola151
Posty: 27
Rejestracja: czw, 06 kwietnia 2017 8:47

Re: zmiana etatu w czasie miesiąca -wyliczenie wynagrodzenia

Post autor: karola151 » pn, 22 czerwca 2020 9:00

Witam
Nie mogę zaznaczyć, mam podświetlone na szaro.
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: zmiana etatu w czasie miesiąca -wyliczenie wynagrodzenia

Post autor: Jakub » wt, 23 czerwca 2020 10:29

karola151 pisze:
pt, 19 czerwca 2020 12:57
Mam wersję PRO.
karola151 pisze:
pn, 22 czerwca 2020 9:00
mam podświetlone na szaro.
Dzień dobry, te dwie informacje się wykluczają, proszę o kontakt z serwisem telefonicznym w celu zweryfikowania poprawności posiadanej licencji (lub jej wczytania).
ODPOWIEDZ