Lista wyrównujaca

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
AdminHR
Posty: 26
Rejestracja: pn, 15 czerwca 2020 9:23

Lista wyrównujaca

Post autor: AdminHR » czw, 20 sierpnia 2020 14:20

Muszę wypłacić nadgodziny nierozliczone w poprzednim miesiącu. Utworzyłam listę wyrównującą ale oprócz nadgodzin program nalicza też ubezpieczenie grupowe ze znakiem minus czyli dolicza do wynagrodzenia netto. Co mogę mieć źle ustawione?
Drugie pytanie - rozliczanie końcówki miesiąca w następnym występuje u mnie co miesiąc. Czy istnieje inny sposób niż każdorazowo tworzenie listy wyrównującej?
Awatar użytkownika
Staszek
 
Posty: 107
Rejestracja: wt, 26 października 2010 15:05
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Lista wyrównujaca

Post autor: Staszek » czw, 20 sierpnia 2020 15:06

Utworzyłam listę wyrównującą ale oprócz nadgodzin program nalicza też ubezpieczenie grupowe ze znakiem minus czyli dolicza do wynagrodzenia netto. Co mogę mieć źle ustawione?
Składnik ubezp.grupowe powinien mieć w swoich właściwościach ustawione na liście wyrównującej - zerować.
Drugie pytanie - rozliczanie końcówki miesiąca w następnym występuje u mnie co miesiąc. Czy istnieje inny sposób niż każdorazowo tworzenie listy wyrównującej?
Nie ma innej możliwości - należy robić listy wyrównujące.
AdminHR
Posty: 26
Rejestracja: pn, 15 czerwca 2020 9:23

Re: Lista wyrównujaca

Post autor: AdminHR » pn, 24 sierpnia 2020 8:08

Dziękuje!
ODPOWIEDZ