Dodawanie pracowników do listy płac - powtarzający się błąd

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Paulina404
Posty: 112
Rejestracja: śr, 22 lipca 2020 16:39

Dodawanie pracowników do listy płac - powtarzający się błąd

Post autor: Paulina404 » śr, 02 września 2020 15:01

Zdarzają się sytuacje, że przy dodawaniu pracowników do listy płac pokazuje się błąd "Filtr pracowników nie obejmuje wszystkich pozycji listy" i w żaden sposób nie udaje się nam ustawić takiego filtru, aby program zaakceptował dodawanych pracowników. Dopiero wyłączenie programu i jego ponowne uruchomienie naprawia problem.
Bardzo proszę o informację i radę czy robię coś nie tak, czy też jest to błąd, który musicie Państwo poprawić?
Załączniki
FILTR PRACOWNIKÓW.PNG
FILTR PRACOWNIKÓW.PNG (22.71 KiB) Przejrzano 4230 razy
mendi_25
Posty: 46
Rejestracja: śr, 15 stycznia 2020 14:31

Re: Dodawanie pracowników do listy płac - powtarzający się błąd

Post autor: mendi_25 » śr, 02 września 2020 21:08

mi pojawia się taki błąd, kiedy chce dodać pracowników na listę płac ale na ekranie głównym, gdzie jest lista wszystkich pracowników mam założony filtr w wyszukiwaniu jakiegoś pracownika. Jak usunę wyszukiwanie i mam na ekranie wszystkich pracowników to już nie pojawia mi się ten komunikat. Spróbuj, może u Ciebie też to zadziała :) zanim zaczniesz dodawać pracowników na listę płac, usuń wszystkie filtry wyszukiwania na ekranie głównym
Awatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 42
Rejestracja: czw, 07 lutego 2019 12:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Dodawanie pracowników do listy płac - powtarzający się błąd

Post autor: PiotrekJ » czw, 03 września 2020 8:42

Dzień dobry,

dokładnie tak, błąd pojawia się kiedy w oknie pracownicy został nałożony filtry i zostali ograniczeni pracownicy, jeśli filtr nie obejmuję wybranych pracowników, których chcemy dodać na listę pojawia się ten błąd - jak wynika to z jego treści.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ