urlop

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Emanuela
Posty: 2
Rejestracja: pn, 29 czerwca 2015 10:35
Lokalizacja: Prałkowce

urlop

Post autor: Emanuela » czw, 10 września 2020 11:29

Witam
w marcu zatrudniłam nowego pracownika wpisałam historie zatrudnienia, ukończoną szkole a program wylicza mi urlop wypoczynkowy jak pracownikowi pierwszy raz zatrudnionemu. według historii zatrudnienia przysługuje mu 20 dni urlopu. nie mam pojęcia co wpisałam nie tak. u innych pracowników nie ma takich problemów a pomoc serwisu jest delikatnie mówiąc niewystarczająca.
może ktoś ma jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: urlop

Post autor: Jakub » czw, 10 września 2020 12:52

Dzień dobry,

co prawda jestem pracownikiem serwisu, ale postaram się pomóc. Z tego co Pani zapisała nasuwają mi się 2 możliwości:

1) W historii zatrudnienia są tylko wpisy z 2020 roku, tym samym program liczy zgodnie z Art. 153. § 1. Kodeksu Pracy

2) Jeżeli nie ma miejsca sytuacja z punktu 1, to podejrzewam, że na etapie wprowadzania historii zatrudnienia na pytanie: "Staż do urlopu zmienił się. Czy przeliczyć limit urlopu wypoczynkowego za rok 2020?" kliknęła Pani "Nie". W takim przypadku należy wywołać przeliczenie limitu w karcie urlopowej (przycisk słońce z plusem w dolnym rogu, nalicz limit urlopu: wypoczynkowego, za rok 2020)
Emanuela
Posty: 2
Rejestracja: pn, 29 czerwca 2015 10:35
Lokalizacja: Prałkowce

Re: urlop

Post autor: Emanuela » czw, 10 września 2020 17:10

witam
w historia jest z różnych lat i sprawdzałam też słoneczkiem. może ma znaczenie to że pierwsza umowa była na 3 dni potem następna ale cały czas kontynuacja
program naliczył w marcu 3 dni i 19 lipca jeden dzień a według historii zatrudnienia właśnie tego dnia powinien otrzymać dodatkowe 6 dni
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: urlop

Post autor: NA » pt, 11 września 2020 9:38

Poprzez forum to jest zgadywanie. Tym bardziej, że nie podano dokładnie wszystkich istotnych informacji z wprowadzonych wpisów (np. dat). Wtedy można byłoby chociaż spróbować wprowadzić tak samo do swojego programu i to sprawdzić. Myślę, że serwis zaproponował połączenie zdalne aby dokonać bezpośrednio w programie stosownej analizy i rozwiązać tę zagadkę.
ODPOWIEDZ