cudzoziemcy

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
KatarzynaSz
Posty: 12
Rejestracja: śr, 21 marca 2018 11:49

cudzoziemcy

Post autor: KatarzynaSz » wt, 20 października 2020 16:37

Dzień dobry,
mam firmę w której przyjęto bardzo wielu cudzoziemców i potrzebowałabym na bieżąco informacji kiedy kończą się im zezwolenia na pracę, zezwolenia na pobyt,
niestety w danych osobowych widzę tylko czy jest on na karcie pobytu, ale mam takich co są na wizie, i tego nie mogę zaznaczyć,
czy w programie jest możliwość wpisania tych danych od do kiedy maja zezwolenia na prace i pobyt ?
mam wersję PRO
Awatar użytkownika
Jakub
Posty: 64
Rejestracja: pn, 16 lipca 2018 8:49
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: cudzoziemcy

Post autor: Jakub » śr, 21 października 2020 13:45

Dzień dobry,

domyślnie nie posiadamy takiej funkcjonalności. Jeżeli są Państwo zainteresowanie rozszerzeniem programu o taką opcję, proszę o założenie sprawy serwisowej w celu przeprowadzenia analizy i wyceny rozwiązania.
KatarzynaSz
Posty: 12
Rejestracja: śr, 21 marca 2018 11:49

Re: cudzoziemcy

Post autor: KatarzynaSz » śr, 21 października 2020 15:42

Szkoda, tyle osób pracuje z zagranicy, że przydało by się narzędzie przypominające o terminach zakończenia zezwoleń.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: cudzoziemcy

Post autor: NA » pt, 23 października 2020 9:22

Wersja PRO umożliwia samodzielne tworzenie dodatkowych pól użytkownika (menu ustawienia/obiekty użytkownika/pola użytkownika), które można dodać do np. okna danych personalnych albo i innych, a także utworzenia na takich polach alertów (menu definicje/alerty pracownika) przypominających o terminach. Obszerniej zagadnienia te są opisane w instrukcji programu. Serwis w ramach zlecenia także może wykonać takie dodatkowe funkcjonalności.
ODPOWIEDZ