Błąd krytyczny przy eksporcie do płatnika ZUS, po restarcie programu już nie.

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Paulina404
Posty: 112
Rejestracja: śr, 22 lipca 2020 16:39

Błąd krytyczny przy eksporcie do płatnika ZUS, po restarcie programu już nie.

Post autor: Paulina404 » pn, 04 stycznia 2021 11:29

Mam firmę, w której jest sam właściciel, z pełnym ZUSem. Z jakiegoś powodu, oprócz podstawowych kwot, do płatnika ZUS (Raport ZUS dla właścicieli) wyeksportowała się również kwota:
Kwota należnych składek finansowana z budżetu państwa: 55,80
Niczego nie zmieniając, zamknęłam R2płatnik i uruchomiłam ponownie. Następny eksport już był poprawny, bez powyżej kwoty.
To nie pierwsza taka sytuacja, nie tylko dla tej konkretnej firmy. Proszę o weryfikację dlaczego tak się dzieje.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Błąd krytyczny przy eksporcie do płatnika ZUS, po restarcie programu już nie.

Post autor: NA » śr, 13 stycznia 2021 14:37

Czy tylko jednorazowo się tak stało czy także przy kolejnych próbach aktualnie występuje wspomniany problem? Można by spróbować we właścicielu przełączyć w celu sprawdzenia aby występował na raporcie razem z pracownikami (choć ich nie ma) i wówczas z raportów wykonać zestawienie na ekranie i sprawdzić co się na nim pojawia.
ODPOWIEDZ