Bilans otwarcia

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
AdminHR
Posty: 26
Rejestracja: pn, 15 czerwca 2020 9:23

Bilans otwarcia

Post autor: AdminHR » pt, 08 stycznia 2021 14:03

Dzień dobry.
W bilansie otwarcia pracownika wpisałam datę danych do 31.07.2020 oraz dane, które otrzymałam od prowadzącego wcześniej kadry biura rachunkowego. W programie mam kilka danych sprzed lipca ale, które służą mi do innych celów. Program jednak zlicza i dane z systemu i dane z bilansu otwarcia do PIT11. Dlaczego? Do tej pory, niezależnie od danych w systemie, program uwzględniał tylko dane z bilansu otwarcia - do wskazanej daty. Tak zresztą działa w przypadku danych o podstawach chorobowego. Teraz nijak się to ma do ideii bilansu otwarcia. Chyba, że po aktualizacji trzeba coś, gdzieś jeszcze zaznaczyć/odznaczyć? Wersja PRO
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Bilans otwarcia

Post autor: TomekK » pt, 08 stycznia 2021 15:12

Witam,
system sumuje przychody wpisane do BO i wartości z list płac zatem jeżeli w okresie od stycznia do lipca ma Pan listy płac otrzymamy zwiększenie w PIT i kartotece dochodowej , natomiast podstawy do chorobowego oraz urlopu brane są zawsze z okresów z BO które nakładają się na ewentualne listy płac.
ODPOWIEDZ