Drukuj - podświetlone listy płac - zapis do PDF

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Drukuj - podświetlone listy płac - zapis do PDF

Post autor: lgorek » czw, 25 lutego 2021 21:49

Witam,

Przy opcji Drukuj - podświetlone listy płac jak wykonać operację zapisz wszystkie do PDF, mamy tam opcję wyślij wszystkie (mailem), oraz zapisz wszystkie (html), jednak jak chce zapisać wszystkie jako PDF to tej opcji nie ma. Można zrobić to przez zewnętrzną drukarkę PDF, jednak nie jest to rozwiązanie optymalne z uwagi na przetworzony już kolejny raz plik.

Czy można dodać opcję zapisać wszystkie jako PDF do wydruków gdzie mamy kilka różnych dokumentów ? wraz z opcją zapisz jako wiele plików lub jako jeden.

Oraz druga sprawa dotyczy to zarówno wysyłanych pdf mailem oraz zapisuwanych, aby nazwa była tożsama z tym co zapisujemy dla przykładu mam plik Lista plac(0)_62-1.pdf oraz Lista plac(1)_62-1.pdf i tak naprawdę nie wiadomo co to jest, Może warto dodać nazewnictwo np lista płac u.prace 1-21.pdf lub opcje do wyboru jak mamy przy zapisywaniu PITów do PDF.
Awatar użytkownika
maciejg
 
Posty: 90
Rejestracja: pn, 22 października 2018 11:55
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Drukuj - podświetlone listy płac - zapis do PDF

Post autor: maciejg » pt, 26 lutego 2021 14:32

Witam,

Seryjnie zapisanie do pdf można wykonać, gdy klikniemy prawy przycisk myszy na wydrukowanym dokumencie i wybierzemy opcję : Zapisz wszystko.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Re: Drukuj - podświetlone listy płac - zapis do PDF

Post autor: lgorek » pt, 26 lutego 2021 17:07

maciejg pisze:
pt, 26 lutego 2021 14:32
Witam,

Seryjnie zapisanie do pdf można wykonać, gdy klikniemy prawy przycisk myszy na wydrukowanym dokumencie i wybierzemy opcję : Zapisz wszystko.
Nie wiem jak u Pana ale u mnie zapisuje tak w html. Tworzy pliki html a ja bym chciał pdf.
ODPOWIEDZ