plan pracy a nowy pracownik

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
aniula75
Posty: 2
Rejestracja: czw, 18 listopada 2021 9:54

plan pracy a nowy pracownik

Post autor: aniula75 » wt, 07 grudnia 2021 10:12

Witam, czy ktoś spotkał się z taką sytuacją, mam dwóch pracowników zatrudnionych od 15.11, robiąc plan pracy u jednego pojawia się wypełnienie szare jako dni nieobejmujące umowę jak również pomniejsza mu wynagrodzenia, a u drugiego nie...czy jest coś co mogłam zrobić źle....
Awatar użytkownika
Staszek
 
Posty: 107
Rejestracja: wt, 26 października 2010 15:05
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: plan pracy a nowy pracownik

Post autor: Staszek » wt, 07 grudnia 2021 10:44

Karta pracy powinna być tak wypełniona, że w nominalnych dniach pracy powinny być wypełnione dni od 1 listopada, natomiast dni pracy do 15 listopada powinny być szare ( poza stosunkiem pracy).
aniula75
Posty: 2
Rejestracja: czw, 18 listopada 2021 9:54

Re: plan pracy a nowy pracownik

Post autor: aniula75 » wt, 07 grudnia 2021 13:52

Tak, tylko, że mam całość czystą gotową do wypełnienia, nie tak jak w przypadku innych sytuacjach że część bezumowna jest szary :(
próbowałam również usuwać umowę o pracę i wprowadzać jeszcze raz, ale nic nie pomaga....

pozdrawiam
Ania
Awatar użytkownika
Staszek
 
Posty: 107
Rejestracja: wt, 26 października 2010 15:05
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: plan pracy a nowy pracownik

Post autor: Staszek » wt, 07 grudnia 2021 14:50

aniula75 pisze:
wt, 07 grudnia 2021 13:52
Tak, tylko, że mam całość czystą gotową do wypełnienia, nie tak jak w przypadku innych sytuacjach że część bezumowna jest szary :(
próbowałam również usuwać umowę o pracę i wprowadzać jeszcze raz, ale nic nie pomaga....

pozdrawiam
Ania
To proszę skontaktować się telefonicznie z serwisem.
zefirek
Posty: 66
Rejestracja: pn, 11 marca 2019 21:42

Re: plan pracy a nowy pracownik

Post autor: zefirek » pt, 10 grudnia 2021 8:35

Czy planujecie wprowadzić możliwość SKALOWANIA PLANU PRACY? Bardzo by to pomogło bo czytelność tej formatki jest nijaka.
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 50
Rejestracja: wt, 16 marca 2021 10:15
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: plan pracy a nowy pracownik

Post autor: Hubert » pn, 13 grudnia 2021 8:28

zefirek pisze:
pt, 10 grudnia 2021 8:35
Czy planujecie wprowadzić możliwość SKALOWANIA PLANU PRACY? Bardzo by to pomogło bo czytelność tej formatki jest nijaka.
Jeżeli korzystają państwo z wersji PRO naszego programu oraz modułu www zawsze można zalogować się na portal jako użytkownik programu i z tego miejsca używać planu pracy
ODPOWIEDZ