Umowa o pracę i kilka załączników, nazewnictwo email i pdf

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
lgorek
Posty: 235
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Umowa o pracę i kilka załączników, nazewnictwo email i pdf

Post autor: lgorek » wt, 11 stycznia 2022 23:17

Witam,
Mam pytanie czy w programie jest możliwe, aby wraz z umową o pracę przesyłać inne dokumenty. Zamiast zaznaczać i wysyłać pojedyncze maile wysłać jednego z dokumentami powiązanymi. Dla przykładu zatrudniony zostaje nowy pracownik, przy wysyłce/wydruku umowy o pracę możemy zaznaczyć dodatkowe dokumenty jak np regulamin, ulga klasy średniej, PIT-2, rezygnacja z PPK, różnego rodzaju wyjaśnienia/instrukcje. Tak aby nowy pracownik/właściciel dostał tylko jednego maila z wymagającymi dokumentami dotyczące danego pracownika. Osobiście wole dostać jednego maila z 20 załącznikami niż 20 maili po jednym załączniku. Usprawniło by to system wysyłki ponieważ nie wiem jak inni ale ostatnio maile dochodzą jak chcą.

Dodatkowo równie ważną sprawą to nazewnictwo maili. Obecnie jest to kompletnie nieprzemyślane. Wysyłam maila i w tytule jest R2Płatnik - Lista Płac, i jak coś zmienię w temacie to u innego też będzie zmienione. Dlaczego w tym miejscu nie ma dodanego algorytmu automatycznego nazywania tematu oraz plików pdf. Dla przykładu zamiast tematu R2Płatnik - Lista Płac, powinno być automatycznie "Lista Płac 10-2021 Umowa o Pracę". Ewentualnie opcja w programie gdzie możemy sami generować nazwy poszczególnych dokumentów np Lista Płac MM-RRRR TYP coś w tym stylu. Niby pierdoła ale jak wysyła się dla klienta np cały rok bo chce coś sprawdzić i każdy mail ma taką samą nazwę jest to denerwujące.

Niby nic ale dodanie kilku linijek kodu ułatwi pracę wszystkim.
Awatar użytkownika
maciejg
 
Posty: 90
Rejestracja: pn, 22 października 2018 11:55
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Umowa o pracę i kilka załączników, nazewnictwo email i pdf

Post autor: maciejg » śr, 12 stycznia 2022 8:37

Witam,
dziękuje za sugestię. Obecnie nie ma takiej funkcjonalności. Przekazałem do działu rozwoju oprogramowania.
ODPOWIEDZ