zdrowotna właścicieli za styczeń

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Agnieszka10
Posty: 8
Rejestracja: śr, 12 stycznia 2022 10:46

zdrowotna właścicieli za styczeń

Post autor: Agnieszka10 » wt, 08 lutego 2022 10:35

Witam
nie nalicza się składka zdrowotna od właściciela i osoby współpracującej, robię zestawienie z zus i pola są puste, u właściciela składki pozostałe się naliczają, ale co ze zdrowotną, księgowy podał mi kwotę, która powinna być opłacona 419,92, ale nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc, nie mogę się do Was dodzwonić.
BasiaR
Posty: 38
Rejestracja: pn, 11 lutego 2019 22:01

Re: zdrowotna właścicieli za styczeń

Post autor: BasiaR » wt, 08 lutego 2022 10:45

Trzeba wejść w właścicieli i wybrać formę opodatkowania przy zdrowotnej a pozostałe pola zostawić puste, ponadto proszę sprawdzić czy ma Pani w parametrach wpisaną kwotę podstawy zdrowotnej, jeśli nie to najlepiej skasować parametry na 2022r już ściągnięte i ściagnąć drugi raz
grafenstudio
Posty: 7
Rejestracja: pt, 15 marca 2019 23:18

Re: zdrowotna właścicieli za styczeń

Post autor: grafenstudio » czw, 10 lutego 2022 18:24

co to znaczy "wybrać formę opodatkowania przy zdrowotnej"? Mam skonfigurowane wszystkie podstawy składek, a zestawienie dla biur rachunkowych pokazuje składkę zdrowotną równą zero :(
Załączniki
podsumowanie.PNG
podsumowanie.PNG (7.21 KiB) Przejrzano 2942 razy
parametry_ZUS.PNG
parametry_ZUS.PNG (64.46 KiB) Przejrzano 2942 razy
Awatar użytkownika
Hubert
Posty: 50
Rejestracja: wt, 16 marca 2021 10:15
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: zdrowotna właścicieli za styczeń

Post autor: Hubert » pt, 11 lutego 2022 16:02

grafenstudio pisze:
czw, 10 lutego 2022 18:24
co to znaczy "wybrać formę opodatkowania przy zdrowotnej"? Mam skonfigurowane wszystkie podstawy składek, a zestawienie dla biur rachunkowych pokazuje składkę zdrowotną równą zero :(
Dzień dobry,

w najbliższym czasie zostaną wysłane do Państwa maile z opisem aktualizacji raportu dla biur rachunkowych
ODPOWIEDZ