podstawa do chorobowego

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
jolik
Posty: 17
Rejestracja: pn, 28 października 2019 18:26

podstawa do chorobowego

Post autor: jolik » wt, 03 maja 2022 20:45

Dzień dobry. Co jest źle w ustawieniach, że przeliczając podstawę do chorobowego (nieobecność w kwietniu) dla pracownika zatrudnionego od 1 stycznia w podstawie do chorobowego mam trzy miesiące styczeń, luty i marzec a dzieli mi przez 4 przed styczniem mam dodany jakiś miesiąc z kwotą zerową a miesiąc 0'0.Wypłata 10 maja za kwiecień
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: podstawa do chorobowego

Post autor: NA » śr, 04 maja 2022 9:08

Jeśli jest to pierwszy wpis w karcie zasiłkowej, to proszę spróbować usunąć to zwolnienie i wprowadzić ponownie. Jeśli nadal będzie tak samo, to proszę sprawdzić w miesięcznej karcie pracy czy nie jest tam założony jakiś dodatkowy, niepotrzebny miesiąc sprzed zatrudnienia. Jeśli jest to proszę go skasować włączając na czas tylko tej operacji tryb diagnostyczny (menu ustawienia/środowisko/zakładka zaawansowane). Jeśli nadal będzie z tym problem, to proszę upewnić się, że program jest zaktualizowany i skontaktować się telefonicznie z serwisem. Wówczas postaramy się to wyjaśnić.

Interpunkcja pomaga ;-)
ODPOWIEDZ