Wypłata na dwa rachunki bankowe

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Magdasz
Posty: 51
Rejestracja: ndz, 13 marca 2016 20:05

Wypłata na dwa rachunki bankowe

Post autor: Magdasz » pn, 07 listopada 2022 10:14

Dzień dobry,
pracownik ma dwa rachunki bankowe na które chce żeby przelewać mu wynagrodzenie. Do sierpnia było wszystko ok, natomiast od października program nie dzieli wypłaty na dwa rachunki bankowe na liści płac. Usuwałam drugi rachunek, dodawałam na nowo, nic nie działa. Co się stało, że raptownie program nie widzi tego drugiego rachunku bankowego??? Może aktualizacja programu coś zmieniła??
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Wypłata na dwa rachunki bankowe

Post autor: NA » śr, 09 listopada 2022 12:43

Sprawdziłem na najnowszej wersji (pobranej w trybie diagnostycznym) i prawidłowo rozbijane jest wynagrodzenie na dwa rachunki. Proszę sprawdzić czy w ewidencji aktualnego zatrudnienia jest wprowadzona kwota w polu zlecenia stałego na rachunek np. pierwszy i wówczas reszta czy jest ustawiona na rachunek drugi. W menu definicje/ definicje list płac proszę także sprawdzić czy jest zaznaczone pole "lista podstawowa".
ODPOWIEDZ