Dokumenty załączane

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Karolina_
Posty: 34
Rejestracja: sob, 11 stycznia 2020 17:18

Dokumenty załączane

Post autor: Karolina_ » wt, 22 sierpnia 2023 10:46

Witam.
Mam pytanie czy da się dołączyć dwa dokumenty o tej samej nazwie? W sensie jeśli jest jedna umowa o pracę, a chcę dodać drugą, bo pracownik dostał drugą umowę to da się ją dołączyć, aby tamta też była widoczna?
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Dokumenty załączane

Post autor: TomekK » czw, 24 sierpnia 2023 13:01

Dzień dobry
Takim doraźnym rozwiązaniem będzie utworzenie pliku, który będzie zawierać te dwa wydruki razem i podłączyć po tą umowę. Druga propozycja to w oknie umowa o pracę Prawy klawisz myszy wybieram z Menu Konfiguruj dokumenty załączone. Dodajemy nowy dokument o określonej nazwie np. "dodatkowe umowy".
To pozwoli do jednego dokumentu dodawać drugi zeskanowany plik.
Karolina_
Posty: 34
Rejestracja: sob, 11 stycznia 2020 17:18

Re: Dokumenty załączane

Post autor: Karolina_ » pt, 25 sierpnia 2023 10:11

Pod warunkiem, że są tylko dwa takie dokumenty. Jeśli bym chciała dodawać np. wszystkie wnioski Z-15A, to nie da rady. :(
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Dokumenty załączane

Post autor: NA » pt, 08 września 2023 9:01

Karolina_ pisze:
wt, 22 sierpnia 2023 10:46
Witam.
Mam pytanie czy da się dołączyć dwa dokumenty o tej samej nazwie? W sensie jeśli jest jedna umowa o pracę, a chcę dodać drugą, bo pracownik dostał drugą umowę to da się ją dołączyć, aby tamta też była widoczna?
Do każdego wprowadzonego rekordu w ewidencji (np. każda kolejna z umów czy zmian warunków) można przypisać plik z dokumentem załączanym. Wystarczy stanąć na danej umowie i wczytać taki plik pod ten rekord, na którym się stoi. Jeśli staniemy na kolejnej umowie, możemy wprowadzić kolejny plik dla tego kolejnego rekordu. Cały czas korzystamy z jednego, tego samego rodzaju dokumentu załączanego.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Dokumenty załączane

Post autor: NA » pt, 08 września 2023 9:03

Karolina_ pisze:
pt, 25 sierpnia 2023 10:11
Pod warunkiem, że są tylko dwa takie dokumenty. Jeśli bym chciała dodawać np. wszystkie wnioski Z-15A, to nie da rady. :(
W karcie zasiłkowej, dla każdego osobnego rekordu, czyli zwolnienia, można wczytywać Z-15A. Pod jednym rodzajem dokumentu załączanego to wówczas robimy, ale każdy kolejny dokument Z-15A będzie podpięty pod inny rekord (osobne zwolnienie).
ODPOWIEDZ